Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom a haverjaival töltötte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom a haverjaival töltötte a szilvesztert, ez normális?

Figyelt kérdés
4 haverjának volt ma a sofőre. Éjfélkor haza jött hozzám. Illetve azt is mondta az az újévi fogadalma, hogy soha többet nem hagy magamra de ez a mai nap már így alakult és, hogy ha mindenünk meg lesz el fog venni feleségül és szeret. Viszont én nagyon szomorú vagyok, hogy 4 haverral töltötte az estét és nem velem. Úgyvolt bálba megyünk de már nem kaptunk jegyet.. Én ezt a mai estét nem tudom egykönnyen megbocsajtani azthiszem. Az anyukámmal tarsasoztam meg filmeztem, ahelyett, hogy a párom lett volna velem. Jövőre tuti, hogy éjszakás műszakba kérem a beosztásom, többet nem maradok otthon..

2019. jan. 1. 01:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
22%

Jövő ilyenkorra már lehet, hogy nem is őt fogod megszopatni az éjszakai műszakkal.

32/f

2019. jan. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ezek után, lehet.. Magam miatt fogok inkább dolgozni, sokkal szívesebben leszek a betegekkel, mint itthon várjam az éjfélt,egymagam.. 🙁
2019. jan. 1. 02:22
 3/25 anonim ***** válasza:
38%

Ez kamu, nem?


Mi jó pár éve vagyunk együtt, de mindketten az édesanyánkkal töltöttük ezt a napot, egyedül vannak. Majd egyszer rájössz te is, hogy nem ilyen dolgokon múlik egy kapcsolat.

2019. jan. 1. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Rockarc ***** válasza:
80%

Szerintem azert ettol meg nem dolt ossze a vilag, es o is erzi, hogy ez nem volt koser dolog. Kifejezte a valtoztatasi szandekat is. Szerintem tobbet er, ha valaki fel es beismeri a hibajat, raadasul korrigalni is akarja, mintha az alaomszilveszter megvalosult volna, es nem derul ki ez a tulajdonsaga.


Ez egy olyan portfolio, amit tartasra javasolok. :)

Ha csak ennyi a gond, akkor ne hajtsd el. Ha megis, akkor meg azt veszed majd eszre, hogy a kov baratnovel egyutt vigyorog majd a szilveszteri szelfin, mert a lecket mar megtanulta, csak te nem hagytad, hogy bizonyitson.


42F

2019. jan. 1. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Esküszöm nem kamu. Nekem ez baromi rosszul esett..
2019. jan. 1. 02:27
 6/25 anonim ***** válasza:
34%

Eleve nem azért nem vitt el bálba, mert nem akart, hanem mert nem kaptatok jegyet nem? Utána meg sofőr volt, ha már nem jött össze a buli. Tényleg nem kéne ennyire lehangolódni ezen.

32/f

2019. jan. 1. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
De sofőr önszántából lett, nem kényszerítette senki. Én nem mentem volna 4 srácnak sofőrnek ha a párommal is lehetek. Ez a prioritási sorrend? 🙁 Kajak nem értem..😕
2019. jan. 1. 02:34
 8/25 anonim ***** válasza:
74%
Férfiaknál eszerint igen. Egy nő viszont sosem tenne ilyet azzal, akit szeret.
2019. jan. 1. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Esküszöm egy újévi fogadalmat tettem csak az ez évi szilveszterem után :Azt, hogy innentől amíg nem születik kisbabám minden ünnepnapon én vállalom az éjszakai ügyeletet. 😁 Ennyire rosszul esett.. 🙂
2019. jan. 1. 02:37
 10/25 Rockarc ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem volt ennyire konkret a dolog, amikor elvallalta a soforkodest. Igazabol ha este 8-kor elviszi a bagazst valahova, es utana hazamegy, gondolom akkor egy szot sem szoltal volna. Hogy miert ejfel elott esett be, gondolom megvan ra a magyarazat, de arra lehet o sem szamitott elozetesen, amikor felkertek sofornek.


Szerintem dumaljatok ki a szitut, biztos van logikus magyarazat, es szivjatok el a bekepipat. Gyanitom o sem igy akarta, csak igy alakult.


42F

2019. jan. 1. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!