Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha vallásos?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Három hónapja vagyok együtt egy lánnyal, aki nagyon vallásos és azt mondja, hogy nála házasságig nem lehet szex (pedig mondta, hogy vágyik rá), de egyszer már lefeküdt egy fiúval.


Beszéltünk már a dologról és el is jutottunk az ujjazásig, valamint megengedte, hogy kb fél óráig orálisan kényeztessem őt. Felajánlottam neki, hogy viszonzatlanul teszem, de mégis majdnem eljutottunk addig, hogy ő is csinálta volna nekem, de amikor meglátta azt mondta, hogy erre ő még nem áll készen.


Utána amikor beszéltünk azt mondta, hogy amit tettünk az bűn és ezt meg kell gyónnia. Nem akarom, hogy miattam kelljen emiatt gyónnia és rosszul érezze magát.


Nekem ő lenne az első a szex terén.Én is vallásos vagyok, de ennyire azért nem és én szeretném a dolgot, de nem tudom hogyan közeledjek, nem akarom elveszíteni őt.


Előre is köszönöm!


21/F


2019. jan. 1. 10:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mintha ezt a kérdést láttam volna.
2019. jan. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Persze az előtted lévőnek már szétette a lábát mi? 😀


Bár a kérdésed szempontjából lényegtelen. Te tudod, hogy ezt el tudod e fogadni. Elég erősek e az érzéseid hozzá. Szűzként talán könnyebb, nem tudod miből maradsz ki.

Két dolgot ne tegyél: Ne erőltesd ha nem akarja. És ne merészeld elvenni csak ezért 😂

2019. jan. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyszer már lefeküdt egy fiúval, akkor nem meggyőződésből szeretne várni, csak belenevelték a dolgot és igyekszik tartani magát ehhez, ezek szerint nem sok sikerrel.


Mi a férjemmel valóban vártunk, mert mindketten így gondoltuk helyesnek. Nem mondta senki, egyikőnknek sem, hogy várni kell, de így alakult ki mindkettőnkben, csak egymással, csak házasságon belül akartunk szeretkezni. Így - bár horzasztóan kívántuk egymást - nem volt megerőltető várni.


Ez a dolog csak úgy működhet, ha mindketten belső indíttatásból vártok, vagy nem vártok. Ha az egyik akarja, a másik nem, akkor valamelyikőtök mindenképp harcban lesz önmagával. Én biztosan nem tudtam volna megtenni azt a férjemmel, hogy ha ő próbálkozott volna, megkérem, hogy várjon rám. Ha nem belső meggyőződés az indíttatás, nem fog menni.

2019. jan. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%

"Esküvő előtt nincs szex." Esküvő előtt volt szex. Azonnal kikúrni.

32/f

2019. jan. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Bírom az ilyen álszent rib...okat.

Házasságig nem lehet szex, de azért az előtted levővel is volt.

Továbbá: a nagy szent erkölcsiségbe azért belefér, hogy a barátja fél órán át orálisan kényeztesse.

És ezt meg kell gyónnia ..... Hm, a plébános úr vagy undorral fogja hallgatni, vagy este otthon erre fog önkielégíteni. Röhej!

Ha ez a kérdés nem kamu, akkor javaslatom: páros lábbal kirúgni és keresni helyette olyat, akinek elvei és cselekedetei összhangban vannak egymással!

2019. jan. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Ha tapasztalatlan vagy akkor kerüld a nagyon vallásos lányokat mert akkor tapasztalatlan is maradsz. Vagy kitarthatsz mellette de közben ismerkedj más lányokkal is.
2019. jan. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer már lefeküdt egy fiúval. Akkor se tartotta helyesnek, és most se tartja annak. Nem érdemes erre hivatkozva erőltetni nála a szexet. Ha egyszer loptam, akkor most már mindig lopnom kell?

Egy hívő embernek a házasság előtti szex bűn. Azzal a fiúval szakított is, hiszen ő az esküvő előtt nem akar szexelni senkivel. Emberből van, el lehet csábítani, talán nem is túl nehéz,hiszen a teste adott ingerekre egészséges módon reagál. Csakhogy ez a lány bűnnek tartja, ha nem képes ellenállni. Márpedig ő bűn nélkül akar élni, és olyan fiút fog keresni, aki ebben segíti, nem pedig hátráltatja. Aki hátráltatja, sőt belecsábítja, azzal bizony szakít.

Az a baj, hogy a párkapcsolatban kiépülő szexualitással visszalépni nagyon nehéz. Ha ti már csaknem eljutottatok a teljes együttlétig, nem lesz egyszerű a "kézenfogva járkálunk és néha adok a szájára egy puszit" szintjén megállni, és olyan kis lépésekben mélyíteni tovább a dolgot, hogy a házasságkötésig ne feküdjetek le egymással.

Viszont ha tényleg szereted, és együtt akarsz maradni vele, nincs más választásotok.

2019. jan. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%
De nagy pancser vagy, le merem fogadni, hogy előtted többen is tömködték már az álszent kis ribit, csak most egyet vallt be, és a szopikára sem finnyáskodott ennyire.. de most éppen azt vette a fejébe, hogy veled fogja eljátszani a tökéletes vallásos házaspárt, hogy megfeleljen a kis lelkiismeretének meg környezetének. Rád nézett, és gondolta, hogy elég nagy papucs vagy ehhez, úgyis engeded.
2019. jan. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ezt te tudod hogy neked mennyire fér ez bele, én biztosan lelépnék, főleg 21 évesen. Meg az is kérdés hogy mennyire fanatikus, házasságon belül már lehet e szabadon szexelni, vagy pedig a szex elsődleges célja hogy '"újabb bűnös lelkek szülessenek, akik ezáltal kapnak lehetőséget arra hogy Jézus Kr által megtisztulhassanak". Emiatt viszont vagy ritkán lehet csak szex, vagy lehet bármikor de a védekezés kizárt, "ha 15 gyerek lesz, akkor annyi lesz, adjunk érte hálát".


Amúgy birom az ilyen álszenteket (bár sajnálom is), ha nagyon szigorúan vesszük akkor az oral nagyobb bűn mint a közösülés, hisz nem is természetes.


De ez az én véleményem, nem ismerem egyikőtöket sem. Lehet amúgy egy teljesen normális lány, aki ha kikerül ebből a beteg közegből akkor ez a vallásossága is enyhül.

2019. jan. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni
2019. jan. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!