Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez másnak is rosszul esne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez másnak is rosszul esne, vagy csak én vagyok erre érzékeny?

Figyelt kérdés

Több, mint három éve vagyunk együtt a párommal. A karácsony úgy néz ki, hogy én átmegyek egy nap hozzájuk kajálni, családozni, stb, ő meg talán jön hozzánk, talán nem.

Tegnap, szilveszterkor ismét náluk voltunk, mert jött a másik nagymamája, családoztunk, stb.

Röviden, én találkozom az ő kb egész pereputtyával, mindkét nagyijával, szüleivel, ő meg egyszer egy fél órára eljött az én nagyszüleimhez, (nekem amúgy is egy van csak), most kérdeztem, hogy ma eljönne-e velem gyorsan boldog új évet kívánni, erre persze már nemet mondott.

Nekem rosszul esik, hogy én ennyi időt töltök a családjával, (amúgy nagyon kedvesek, szeretem őket), de ő az ünnep alatt összesen egy órát nem képes arra szánni, hogy elkísérjen. Nem szeretnék hisztis lenni, hogy ezért "pampogok", de ettől még rosszul esik.


2019. jan. 1. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
39%

A pasid egy önző köcsög szemétláda. Te nem vagy neki fontos. Az ő családja gondolom a szent, ő hozzájuk mindig menni kell. Feltételezem nem gyerekek vagytok már, mi ez már, hogy szülőkkel tölteni az új évet? Eléggé gáz.

Bár most azt mondom vissza sírom az édesanyámat, aki sajnos holnap után lesz 9 éve hogy elment. :(

De csak azért mert egyedül vagyok.

2019. jan. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Ez nekem is rosszul esne, mert azt jelenti, hogy nem vagy elég fontos neki, ha nem szán legalább annyi időt a szeretteidre, mint amennyit te az övéire. Önző is, mert csak azt teszi, ami neki kényelmes, egy picit sem tud alkalmazkodni.
2019. jan. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Ha szépen mondom akkor le se szrja a családodat. Ezáltal azt is ami neked fontos, ezáltal valahol Téged is. Szerintem dobd ki őt. Ez szerintem mással is így lesz a jövőben. Ami neki fontos az kell ami meg neked azt lesz.rom. Vagy ezek után Te se menj. Ébreszd rá mit csinál ő veled. Persze akkor félő, hogy Téged is lesz.r és kidob mert neki ilyen nő nem kell aki semmibe veszi a családját. De én jó darabig nem mennék vele az biztos. Aztán vagy változik a dolog vagy lapát.
2019. jan. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már öreg vagyok bohócnak, de megpróbálok lefaragni magamból. Tehát az a helyzet, hogy te jól érzed magad az ő családjával, míg ő nem érzi jól magát a tieddel. Ez úgy néz ki, hogy neked nincs különösebben ellenedre ha találkozni kell az amúgy is szimpatikus rokonaival, míg neki rohadtul nincs ínyére, hogy találkozni kell a tiediddel. Erre te kiakadsz, hogy ő milyen szemét. Hát ne haragudj, de ez bullshit. Szerintem ha már a felnőtt párkapcsolatok rovatba írtál, illene tiszteletben tartani a másik akaratát és nem elvi vagyszerelmi kérdést csinálni az eféle játszma helyzetekből. Ha úgy érzed, hogy emiatt kiegyensúlyozatlan a kapcsolatotok akkor mondd meg neki kerek perec. De a cukormázt hagyjad a csudába. Nekem sincs kedvem mindenhova menni a barátnőmmel úgy ahogy neki sincs velem. De hát hála Istennek. Legalább nincs megalkuvás, hasonlulás és a kamaszkori illúzióknak is búcsút intettünk. Két ember számtalan dolog miatt szeretheti egymást. És attól még, hogy egy két dolog más, vagy épp az egyik résztvevő számára furcsa, korántsem biztos, hogy valóban az. Na haladjunk.
2019. jan. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele amúgy a témáról, és azt mondta, hogy azért nem akart eljönni, mert egyszer már volt, és őt frusztrálja, hgy a nagyszüleim mennyire le vannak épülve. (Nekem ez nonsense kifogásnak tűnik, mert anno anyukám szülei például sokkal jobban le voltak épülve, és az apukám, mint anyám párja pont az ellenkezőjét tette, mint az én párom. Apukám anno támogatta anyukámat abban, hogy a szüleit tudja segíteni, nem pedig távolságot tartott.) Azt hiszem, hogy nekem olyan férfire lenne inkább szükségem, aki nem megfutamodik, hanem inkább mellettem van nehezebb körülmények között is. :(
2019. jan. 4. 11:11
 6/6 A kérdező kommentje:
Ne értsetek félre, nem úgy értem, hogy azt akarom, ápolja a nagyszüleimet, vagy naponta járjon oda, csak egyszerűen, ha legközelebb párom lesz, akkor olyasvalakit szeretnék, aki inkább eljön velem tekintettel arra, hogy ez nekem is nehéz lehet, és nem derogál neki évi kettő látogatás.
2019. jan. 4. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!