Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtalálom az igazit?

Figyelt kérdés

20/F


Előre is szeretnék mindenkinek Boldog Új Évet kívánni. Sok erőt egészséget, békességet, szeretetet.


Nem volt valami fényes a 2018-as év. Csalódások értek, depressziós voltam, megbuktam suliban, de megcsináltam a pótvizsgát, és folytatom tovább az iskolát. Diákmunkát nehezen találtam magamnak a nyári szünetben, nem elég, hogy megbuktam, elvesztettem a legjobb barátomat, még meló sem volt nyárra, aztán nagy nehezen valamit találtam magamnak. Csalódtam a legjobb barátomban, egyben az osztálytársam is, kihasznált a végtelenségik, de ezt csinálja mindenkivel, aztán megunja az embereket, és aztán elküldi a fenébe. Lányokban is csalódtam. Egyik lányka nem jött el a találkozásra, másiknak nem jöttem be, vagy nem tudott dönteni. Az utóbbi időkben olyan lányokra van szerencsém, akik orálisan kielegétik a fiút. Én az ilyen lányoktól undorodom, bárki is bármit mond. Voltak kapcsolatjaim, de csak smárolásig jututtunk el, tovább nem, és 2 hónapot tartott a kapcsolatunk. Ami a legjobban fel tud idegesíteni az mégpedig az, hogy a mai fiatalok, 3 hónap után a lány már a srácnál alszik, van közös fotójuk, egyszóval ez öl engemet a legjobban legbelül, hogy én nekem miért nincs ilyen szerencsém ilyen kapcsolatra?

Nincsenek barátaim. Régebben volt lehetőségem elmenni randevúra lányokkal, de a szüleim megakadályozták, hogy még fiatalka vagyok, 15 lehettem. Nem jártam sehova, csak otthon voltam, mert mindig azt mondták, hogy fiatal vagyok, valaki elrabol, leüt, stb stb. A 15 éves koromban volt a legjobb időszakom, amit igazán legjobb időszaknak mondhatom. Sok lány érdeklődött irántam, hogy szeretne velem találkozni, megismerni engemet személyesen. Állandóan azt gondoltam, hogy hülyét csinálnak belőlem a lányok, mert voltak olyan példák, hogy hülyét csináltak belőlem, és aztán nehezen bíztam meg a lányokban. Volt 3 ilyen eset, hogy nem lehetett kapcsolatom, mert egyik lány cigány volt, a másiknak pedig a szülei alkoholisták voltak, vagy kövér volt a lány, hogy én olyan lányt ne keressek magamnak. Csakhogy azt nem én döntöm el, hogy kivel leszek, sem a szüleim, csak az Isten. Jobban megy nekem az ismerkedés interneten keresztül Badoo-n, de ott is kevés arra az esély, hogy a lány visszaír. Reálisan nincs merszem megszóllítani egy lányt, aki már a legeselejétől bejön nekem, nem csak kívülről, de belulről is, mert félek, hogy lepattint, vagy van barátja. Voltak ilyen esetek is, hogy bejött nekem egy lány, és aztán jött a barátja, nem tudtam utánna menni, mert valami azt modta valaki, hogy ne menny oda, még megver, vannak ilyen megérzéseim, de a megérzés néha tévedhet. Egy lánnyal akivel dumáltam, bejött nekem minden szempontból, és aztán kezd a barátjáról beszélni. Olyan jó érzés, ha elkezdek egy lánnyal jó komunikációt kezdeni, és jól érzem magam vele, és aztán bemondja, hogy van barátja, akkor mintha világ vége lenne, olyan érzés ez számomra, feladom, nincs remény, kész vége, nincs szerencsém. Hiszek, próbálok pozitívan gondolkodni, de már kezd elfogyni az erőm.


Vannak terveim a jövőben mégpedig: Elveszíteni a

szüzességemet, egy normális lánnyal. Sikeresen leérettségezni, jó munkát találni magamnak jó fizetéssel, barátokat szerezni magamnak, utazni szeretnék, szeretném, hogy jobb felé forduljon az életem, hogy legyek végre boldog egy lánnyal, akár egy életre szóló szerelem lenne belőle, én igazán nem félnék attól sem, ha terhes maradna a jövendőbeli barátnőm, talán ez lenne a változás. Nincs annyi pénzem, hogy feltudjam nevelni a kicsit, de ha megtörténne, biztos nem adnám gyerek otthonba, márcsak azért, mert nincs elegendő pénzem arra, hogy gondoskodjak a kicsiről, és az anyukájáról. Szeretnék utazgatni, egy Real focimeccsre kijutni, csak sajnos az idegen nyelvet nem tudom.


Tudom, hogy minden lány, ember másmilyenek, de nehezen tudok megbízni emberekben, lányokban, félek a csalódástól.



Hol kezdjem a változást? Kérlek adjatok tanácsokat. Köszönöm.


2019. jan. 1. 15:51
 1/6 A kérdező kommentje:
Hja még hozzáteszem, hogy most, amikor már felnőtt vagyok, most már mindegy milyen lány lesz nekem, csak legyen valakim a szüleim azt mondják. Csakhogy most már nagyon nehéz valakit találnom magam mellé, a fele lányok k***a, tiszteket a kivételnek, ha léteznek még olyan lányok. Amikor volt lehetőségem akkor fiatal vagy, amikor már “megöregedtem” akkor még keress valakit.
2019. jan. 1. 16:04
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak ez nem olyan könnyen megy, hogy találjak magamnak valakit
2019. jan. 1. 16:04
 3/6 anonim válasza:
Megtalálhatod az igazit, miután megtaláltad önmagad.
2019. jan. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

Huh, ez szép nagy adag szöveg. :D


Nos, a legnagyobb problémád jelenleg az, hogy szüleid aranykalitkába zártak gyerekkorodban, így legjobb szándékuk ellenére megfosztottak azoktól a szociális képességektől, amiknek már ki kellett volna alakulniuk. Ezeket pótolnod kell. Járj el otthonról. Szórakozóhelyek, kávézók, színház, könyvesboltok, ami az ízlésednek megfelel. Fontos, hogy ez csak úgy működik, ha kommunikációt kezdeményezel. Férfi vagy nő, az most mindegy. Beszélgess!

Ha ezt csinálod egy ideje, kialakul egyfajta ismeretségi köröd, amit ha ápolsz, tovább tudod bővíteni. Beinvitálnak a saját körükbe, ott tovább ismerkedsz, láncreakció.


Hogy aztán milyen lányt választasz ebből a körből, az Rád van bízva, nem a szüleidre. De korántsem mindegy, ki az. Passzolnotok kell, vagy nagyon rövid életű lesz és annyival fog csökkenni az a kör. Legyenek elvárásaid.


20 évesen gyerek. Nem. Nincs gyerek. Védekezz! Abszolút nem vagy rá felkészülve és nem kéne megkeseríteni egy ártatlan életet. Ha nincs megfelelő egzisztenciád és érzelmi, mentális stabilitásod, ne is gondolj rá, hogy gyereket hagysz valaki pocakjában. Tanulj, dolgozz, építs fel valamit!


Ha valamire nem tértem ki, szólj! ;)

2019. jan. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

16:19: Hogyan találjam meg önmagamot?


Egyedül járjak ismeretlen helyekre? Nem tudok kommunikálni az emberekkel, nem tudok témát adni.


Igazad van. Van egy unokatestvérem, akik védekeztek, és akkor is terhes maradt. Fogamzásgátlót nem szedhet, gumi kiszakad. Most már van gyerekük, fél éves. Hogy valamilyen gélt használnak.

2019. jan. 1. 17:38
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, ha nincs kivel, akkor egyedül. Bent a szobában nehéz társasági életet kialakítani. A témát meg nem Te, hanem a hely adja. Színház, mozi után a műsor, kiállításon a tárgyak, diszkóban, buliban a zene, ruha, tánc. Mindig olyan helyre menj, ami érdekel is, mert úgy tudsz érdemben hozzászólni.

Példa: Mozifilm után a teremből kifelé egyszerűen megkérdezed valakitől, hogy mi a fene történt ott a főszereplővel, mert olyan zavaros volt, hogy nem értetted, vagy bealudtál pár percre. Elmagyarázza. Innen bele tudsz kapaszkodni abba, amit mondott, "Ja, és akkor azért harapta le a fejét az alien?", így vezeted tovább a beszélgetést. Az emberek többnyire értékelik, ha magyarázhatnak, jót tesz az egónak ha valaki kikéri a véleményüket, figyelnek a mondandójukra. Végén kérsz egy számot, mert látod, egyezik az ízlésetek és a Te ismerőseid olyan nyomik, hogy nem akarnak moziba járni, inkább otthon töltenek le. Az első párat valószínűleg el fogod szúrni. Ciki lesz. Nincs tapasztalatod, ez van. Csináld tovább és egyre könnyebben fog menni.


Védekezéshez használj óvszert. Csak ez véd a betegségek ellen, plusz soha ne bízz meg a csajban, ha azt mondja, szed tabit. Ha meg kiszakad, azonnal látod, ellenőrizd le aktus után. Ha szakadt, esemény utáni tabletta. A szakadás viszont nagyon ritka eset, 7 év alatt egyszer sem akadt rá példa.

2019. jan. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!