Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt még valaki a tavkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiona21 kérdése:

Van itt még valaki a tavkapcsolatban el?

Figyelt kérdés
Adnátok pár jó tanácsot arra h hogy bírjam ki türelemmel a 7-8 hónap távol létét
2019. jan. 1. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Én voltam, de csak 3-4 hónap volt a max. Nem tudjátok megoldani a találkozókat gyakrabban?

Akkor:

Skype, viber, stb, használjatok olyat is ahol látjátok videón egymást.

Foglald le magad, sportolj, tanulj, melózz, ami épp érdekel.

Barátokkal eljárni.

Telefonszex, képek, videó, stb, a szexuális téren is próbáljátok egymást minél jobban bevonni, ne csak egyedül maszturbálás.

2019. jan. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudjuk meg oldalni a találkozókat mert 1700 kmre van tőlem... És nem tud haza jönni, max nyáron én mehetek ki hozzá 1-2 hétre nyaralni de ez se tuti... És nem mindig tudunk beszélni sem mert este 6ig dolgozik és sokszor olyan fáradt h örül ha van ereje enni és fürdeni...
2019. jan. 1. 16:42
 3/4 anonim ***** válasza:

7-8 hónap?? Ez már nem kapcsolat, hanem mazochista személyiség 😃


Mi kéthetente találkozunk...


26f

2019. jan. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez igenis kapcsolat. Ez az utolsó év h megy, de addig ki kell birjam... És nem tudom hogy... Erre szeretnék tőletek tanácsot légyszíves
2019. jan. 1. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!