Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, ti mit gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti mit gondoltok a vibrátorokról? A barátomnak felvetettem, hogy vennék egyet és nagyon megsértődött.

Figyelt kérdés
Már jó pár éve együtt vagyunk, de nekem eddig még szinte sosem sikerült a csúcsra jutnom. Akkor sem megy könnyen, ha magamnak csinálom, sőt mindig is csak vibrációs külső inger hatására tudtam elélvezni. Illetve a problémához hozzáadódik, hogy viszonylag ritkán van alkalmunk együtt lenni, és emiatt elég gyakori, hogy a párom hamar végez. Érzem rajta, hogy próbálkozik, hogy tovább bírja, de nem sikerül összehangolni. Felvetettem az ötletet, hogy ha esetleg egy vibrátort bevetnénk, hogy engem is stimuláljunk az aktus közben az mindkettőnknek jobb lenne és talán sikerülne egyszerre elélvezni, de nem tetszett neki az ötlet. Azt mondta olyan érzése van, mintha rá már így nem is lenne szükségem. Én ezt is megértem, de felvázoltam neki, hogy mi az én problémám, de úgy tűnt mintha nem is érdekelné, csak az önbecsülése ne sérüljön. Nem tudom mit tegyek. Tanácsok? Voltatok hasonló helyzetben? Férfiak, ti mit gondoltok?

2019. jan. 1. 17:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Miért vagy jó pár éve együtt olyannal, akinek nem igazán fontos, hogy te is éljuss a csúcsra? Itt az ideje mást keresni. Lehet, hogy nem is lesz szükség vibrátorra.
2019. jan. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
11%

Nálunk ezt a problémát megoldotta hogy előtte addig nyaltam míg el nem élvezett, csak aztán jöttem én. Vagy mielőtt elélvezett volna szólt, beraktam, pár lökés és mindketten elmentünk. Ez abban az időben volt mikor mi is nagyon ritkán találkoztunk így én is sajnos hamar mentem el.

Vibrátornak szerintem én sem örültem volna. Bár régebben volt neki és ő maga dobta ki mondván hogy nem kell mivel ott vagyok én. :)

2019. jan. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
Hmmm, ez szerintem csak a sérült önértékelésű férfiaknak okoz problémát. Akiknek eddig mondtam, hogy van, csillogó szemekkel jelezték, hogy akkor játsszunk vele!
2019. jan. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
9%

Gondolom te sem örülnél, ha a barátod műpunciba dugná a farkát inkább.

Valami csiklóizgatóval próbálkozzatok, van ujjra és farokra húzható is.

2019. jan. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%
És a lepontozásból is látszik, hogy igazam van. Egy magabiztos férfit nem zavar, sőt izgat az ilyesmi.
2019. jan. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
18%

En ugyan nem vagyok ferfi, de megosztanam a tapasztalataimat.

A noi orgazmus leginkabb fejben dol el, ha nem tudsz elvezni, az azert is van, mert blokkok vannak benned. Szoval ezen el kellene gondolkodni.


A masik dolog meg az, hogy a vibratorral en ovatos lennek. Sokkal erosebb stimulacio mint a penisz, szoval kesobb mar csak ezert se fogsz tudsz elmenni egy sima behatolasos kozosulesnel, ha hozzaszoksz az erosebb ingerekhez.


Es ok, parodnak is van min valtoztatnia, de ha az o szemszogebol nezed, akkor ez tenyleg egy kritika szamara, hogy o nem eleg neked.


En csak annyit tudok tanacsolni, hogy ezt at kell beszeljetek alaposan, es talan visszavenni az aktusokbol egy darabig, csak petting, es egymas testenek ujrafelfedezese, amikor megtanithatnad arra, hogy neked mi a jo.

2019. jan. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
23%

Kedves 5 ös, nem mindenki szereti a szexuális játékszereket... Függetlenül attól hogy magabiztos férfi e, vagy sem...

(nem én pontozzalak le, még mielőtt...)

2019. jan. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%

Lehet, hogy nem mindenki szereti, de ezesetben a lányon segíthet. A párja részéről önző shhhgfej dolog megfosztani egy élménytől, ami neki jó lehet. Vagy csak annak a hapsinak legyen jó? Főleg úgy, hogy még használni se tudja a szerszámát?

Nekem is csak addig kellett, amíg megtanultam elmenni. Azóta csak játék, nem több, színesítéshez.

2019. jan. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Estádio de Felchút ***** válasza:
31%
Szerintem a csávódnak kicsi az izéje és használni sem tudja, emiatt komplexusa van. Keresni kéne valami eres deres csávót a tutyi helyett.
2019. jan. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
80%

Őszintén? Nem is értem, hogy miért nem tud a csúcsra juttatni téged... (irónia)


ÉS nem, nem a vibrátor vételéről vagy nem vételéről beszélek.. Szomorú a mai férfiak szexuális kultúrája/műveltsége..


Mellesleg keze nyelve van. Használja is, hogy stimuláljon? Elég könnyen el tudna juttatni így is a csúcsra, mint külső stimulálás, csak mondom. ;)


Másrészt játssz magaddal te is többet, sokkal többet. Utána pedig te is könnyebben el fogsz tudni menni, mert ismered a tested és tudod melyik inger és hol mit vált ki, hogy helyezkedj, stb.

(Bocs, nőként válaszoltam)

2019. jan. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!