Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés

A srácot ismertem már vagy 1,5 éve. Néha beszelgettunk, általában én írtam neki. Tudtam hogy van barátnője. Teljesen más városban lakunk egyébként. Idén “közelebb” kerültünk egymáshoz mint haverok mert talalkoztunk is. Persze nem kettesben, feljöttek haverjaival Pestre és akkor mondtam neki hogy talalkozzunk. Elmentunk enni négyen. Lefotoztam ot a titokban az asztalnal és kiraktam insta sztoriba. Úgy állítottam be mintha ketten lennénk... tehát a ket haverja nem latszodik rajta ... oda írtam egy szívet is... úgy éreztem magam hogy szerelmes vagyok és hogy végre velem van.....A barátnőjét direkt bekovettem instan majd ki hogy lássa a sztorit. Így is lett. Egyébként a srác nagyon semleges volt velem éreztem csak azért talalkoztunk mert hat kb konyorogtem neki és gondolom illedelmes akart lenni... ennek már fel éve egyébként

Amikor megtudta hogy lefotoztam ugye a barátnője által aki látta a kepet akkor nagyon össze vesztünk es elküldött melegebb éghajlatra

Azóta depis vagyok mert tudom velem kene lennie, jobban össze illunk (a beszélgetések alapján is, laza vagyok stb) és úgy érzem szeretem...

Azt a kepet nezegetem azóta ....

Lehet hogy beteges de azt akarom hogy velem legyen...

Szerintetek ha SMS-t írnék a srácnak hogy Mizu abból lenne baj? Csak mert mindenhonnan tiltott ...

Nagyon hiányzik...

Én: 20

Srác: 22

Barátnője: 22

2 éve vannak együtt.


2019. jan. 1. 19:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
Kezeltesd magadat... a srac helyeben valoszinuleg pofan csaptalak volna hogy tudd hol a helyed ilyen fotozgatasok utan.
2019. jan. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

De mi van ha csak nem mer kilépni a biztos kapcsolatábol.... néha mondta nekem fbn hogy veszekedtek és most hagyjam beken mert azon gondolkodik hogy tegye jobbá a dolgot és én mindig mondtam neki hagyja ott a lányt de nem tette

Lehet fel bele vágni az újba

2019. jan. 1. 19:13
 3/17 anonim ***** válasza:
54%

Nem azért, de tőled én is félnék...

El kellene tudni fogadnod a "nem" választ. Ezt halál komolyan mondom. Mindenki, főleg te járnál jobban, mert észrevehetnél mást. Beteg dolog, amit csinálsz. A fényképének engedély nélküli felhasználása pl konkrétan bűncselekmény, és én bizony fel is jelentettelek volna érte.

2019. jan. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De ha nem tetszettem volna neki akkor nem beszélt volna velem több mint egy évig meg talalkoztunk is ...
2019. jan. 1. 19:28
 5/17 anonim ***** válasza:
54%

Jézusom,te tényleg kezelésre szorúlsz.

Ez már beteges,amit művelsz.Bekavarsz szegény srácnak,aztán mintha mi sem történt volna ráírnál?! Én is félnék tőled

2019. jan. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem az hogy semmi sem történt

Beszelgettunk sokat, talalkoztunk ....

Írnék neki hogy boldog új évet és hogy sajnálom és hogy Miujsag van

Lehet már kidobta azt a p..csat

2019. jan. 1. 19:36
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha ki is dobta,nem te leszel az,akivel vigasztalódni fog ezt elhiheted. Mit gondolsz?Sunyiban lefotózod,hogy azzal bekavarj neki,aztán azt hiszed,ezt elfelejtve rohan majd hozzád? Jobban tenné ha le is tiltana téged mindenhonnan.Remélem a címét nem tudod,mert tipikus az a csaj lehetsz,aki zaklatni kezdi
2019. jan. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Letiltott mindenhonnan akkor, ezért írnék neki SMS-t mert a száma megvan.

Csináltam most egy kamu fbt és megnéztem ... együtt van még a lánnyal ....... az a baj két éve együtt vannak és boldognak tűnnek .... mikor beszelgettunk akkor már a srác az eljegyzesrol beszélt .... hogy majd feleségül veszi

De még ahogy látom nem tette meg mert az van kint hogy kapcoslatban

Képeket nem látok gondolom csak ismerős láthatja

Lehet hogy rám vár ?

2019. jan. 1. 19:47
 9/17 anonim ***** válasza:
54%
Légyszi legyen kamu...
2019. jan. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
54%
🤣🤣🤣🤣 én erre már nem tudok mit írni :D Menje el orvoshoz kérdező!!! Hidd el,segítenek rajtad!
2019. jan. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!