Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem ez ígg nem megy, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem ez ígg nem megy, mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
A férjemmel egy ideje nem ment az együttlét az ágyban, de hat hónapja felírtak neki kék tablettát, azóta mindég akarja, de nekem nem ez így megy, mert mindég az jön be ilyenkor, hogy ha nem miattam akarja akkor inkább nem akarom, van három gyermekünk, fel kell nevelni őket, nem akarok válni, de ezt sem akarom így tovább
2019. jan. 1. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:
86%

Ugye tudod, hogy a kék bogyó nem vágyfokozó, hanem fizikailag oldja meg, hogy vérbőség legyen odalent neki?


Simán előfordulhat, hogy maximálisan kíván téged, de a pecek nem áll fel. Sajnos van ilyen.


Továbbá ha nem akarna szexelni, akkor nem fizetné ki azt a borsos összeget a kék bogyókra.

2019. jan. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért veszi be, mert veled akar szexelni. És azért naponta, mert naponta kíván téged.

Ha nem kívánna, akkor legyint egyet, hogy nem áll fel, ő nem tehet róla, hagyjad békén.

Jó reggelt!

2019. jan. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!