Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, ha egy férfinak nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha egy férfinak nincs fészbúkja, akkor nálatok az különlegesnek számít?

Figyelt kérdés
2019. jan. 1. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
26%

25 alatt nemlétezőnek,

25-35 között furcsának,

35 felett normálisnak számít.

2019. jan. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem. Sokan akkor sem használják már, ha van fiókjuk.

Páromnak sincsen például, de én sem szoktam már bejelentkezni.

2019. jan. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%

"25 alatt nemlétezőnek"


Tévedsz. A fiatalok körében egyáltalán nem menő a Facebook.

2019. jan. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#3 Ezt jó hallani. Akiknél próbálkoztam, mindenki fb elérhetőséget kért, és mivel nekem nincs, mind rövid időn belül lekoptatott.
2019. jan. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
Mi az a féjszbúk? Olyan ami a madaraknak van olyan fészek bigyó? Mert olyanom nincs.
2019. jan. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%

Akkor énis a furcsák közé tartozom.


De szerencsére van egyéb lehetőség is beszélgetésre, és képcserére.

2019. jan. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Igen. Viszont a facebook segítségével meg valószínűleg gördülékenyebb lenne a kommunikáció, többet beszélgetnénk, ami a későbbiek szempontjából fontosabb, így amit nyer a réven, könnyen elvesztheti a vámon.
2019. jan. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Figyi,te egy különlegesség v🅰gy fészbukkal meg anélkül is.


A facebook nincs korhozkötve,nagyimnak megmutattam pár éve,hogy működik,azóta mindig online.Nekem van fb de nem használom unom.

Instagram érdekesebb.

2019. jan. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
Nem. Több ismerősömnek nincs, mint ahánynak van.
2019. jan. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mitől gördülékenyebb a kommunikáció és a beszélgetés facebook-on. Engem a cégnél is őrületbe kergetnek a munkatársak akik a skype-on irogatnak.

Ha 2 üzenetváltásból nem oldódik meg a probléma akkor felhívom telefonon. Lehet, hogy maradi de sokkal hatékonyabb.

Ha valakivel beszélgetni akarok akkor azzal meg találkozok és iszunk egy kávét vagy sétálunk.

El nem tudnám képzelni, hogy Gizivel ülök a kávézóban és a Bélának azt pötyögöm a telefonon hogy úgy hiányzol, de jó lenne veled. Ő meg visszapötyög a sörözőből három utcával odébbról, hogy te is nekem.

2019. jan. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!