Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Unalmas kapcsolat ellen mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unalmas kapcsolat ellen mi a teendő?

Figyelt kérdés

Ti mivel szoktatok frldobni a hétvégéket, illetve a hétköznap delutanokat hogy ne legyen egyhangú az egész együttlét?


Huszonévesek vagyunk párommal , kb fél éve költöztünk össze, de hétvégén hangoztatta hogy unatkozik .. na hirtelen semmi nem jutott eszembe mit csinalhatnánk (intim szórakozás már reggel megvolt ha valaki azt tanácsolná 😀) maradt a tv meg a delutani szunya.. moziban nem ment semmi jó, sétálni hideg volt. Kártyát nem szereti.

Őszintén szégyellem magam, nem tudom feldobni a hangulatot és nem szeretném ha unalmas lenne a kapcsolat.


2019. jan. 1. 23:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát kérdezd meg, hogy mit szeretne ő.
2019. jan. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én néha itthon edzek kb fél órákat, de a párom nehéz rávenni hogy velem gyakoroljon.
2019. jan. 1. 23:55
 3/14 A kérdező kommentje:
Általában nem tudja.. 😀
2019. jan. 1. 23:55
 4/14 anonim ***** válasza:
16%
Meg is örülnék, ha a nőm tvt nézne. Az ostobák szokása az. Kurjatok tobbet.
2019. jan. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
16%
Lehet,hogy ez a gondolat a megmentőm,de én arra gondoltam,beszerzek egy majmot. Ha letudná utánozni az ittenieket,akkor mindennap visítani tudnék. Nem kell senki,csak egy majom!
2019. jan. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Kártya kilőve, de biztosan van olyan, amit szeret csinálni. Lehet sétálni/kirándulni hidegben is, meglátogatni valakit, korcsolyázni, együtt olvasni, kedvenc verseket muatatni egymásnak, film mondanivalóját kitárgyalni, kézműveskedni, együtt főzni, takarítani, lakást átrendezni, társasozni, makettezni, rubik kocka kirakásában versenyezni, zenélni, beszélgetni bármiről vagy csak csendben összebújni.
2019. jan. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%

Én pl egyik nap vettem egy csúzlit (1-2 ezer Ft), és elvittem a pasim kirándulni egy szép helyre, ahol a megivott kólás dobozra célba lőttünk. Szuper jó volt, de én már azon is remekül szórakoztam, hogy milyen fejet vágott az eladó, amikor a 40+ -os nyanya bement a fegyverboltjába csúzliért. :D Megpróbált rámsózni egy önvédelmi gázspray-t is, de amikor nevetve visszakérdeztem, hogy szerinte hány szatír szeme akad meg rajtam, csak hápogni tudott. :D

Szóval ne legyél már ilyen mulya, én ennyi idősen olyan voltam még, mint egy forgószél - a pasijaim csak kapkodták a fejüket. ;)

2019. jan. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
33%
Jól átvasztak 1-2 ezres csuzlival. 500 ft a horgász etető csuzli, elsőosztályú minőség. 🙂
2019. jan. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%

En elmentem ma is futni a szabadba. Utana kivittem a kutyat szaladni.

Thdtok lakast atrendezni otthon.

Egymast maszirozni.

Tarsasjatekozni: pl activity

Ruhat atalakitani.

Selejtezni.

Elmenni kutyamenhelyre es elvinni a leselejtezett takarokat parnakat. Esetleg vihetnetek nekik etelt.

Van a Margit szigeti vadaspark. Ott a lovak alig kapnak enni. Ok orulnek nyers sadgarepanak. Meg tarsasagnak. Kb 1718.00-ig lehetnek nyitva. Belepes ingyenes..

A szarvasok nem tudom,mit esznek. Azok is orulnek etelnek.


Vidd el setalni/futni a szomszed kutyajat. Fozzetek neki vmi finom halat/hust.


N/36

2019. jan. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%

Keresni egy hozzád illő, igazi társat hülyeségek helyett. :D


Bocs, de nem értem az "ellaposodott a kapcsolat" és "meguntuk egymást" témát. A barátaiddal is megunjátok egymást? Nem, azért maradtok barátok. Akkor miért nem lehet úgy párt keresni, hogy ne csak a szex meg a rószaszín köd tartson titeket össze, hanem emberileg és tartalmilag is álljon valami a kapcsolat mellett?


Mondjuk azokat sem értem, akik magukban képesek unatkozni, de mindegy.

2019. jan. 2. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!