Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már nem szeret engem, akkor mondjam ki én a végét? Menthető még bármi vagy törődjek bele? Véleményekre lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés

Kivagyok az egész helyzettől, a lényeg hogy a párom szerintem már nem szeret. Ha veszekszünk egyből a szakításon gondolkozik, ugyanakkor nem hagy el engem. Ideges és letört vagyok az egész helyzettől, mivel visszautasításként élem meg a helyzetet. Folyamatosan rossz kedvem van, sírás jön rám, egészségileg megvisel a helyzet.

Elég komoly hullámvölgyeink vannak, de én javítani akartam kommunikáción, hogy túllépjünk dolgokon. Visszafelé kevésbé érzem ezt, úgy gondolom, hogy neki sokszor jobb lenne ha nem lennék neki mimt párkapcsolat. Tudott már bárki ilyen hullámvölgyből visszajönni? Huszonévesek vagyunk és 2 éve együtt.



#szerelem #párkapcsolat #szakítás #szeretet #párkapcsolat rendbehozása
2019. jan. 2. 00:38
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Hát ha minden veszekedésnél már a szakítást fontolgatja, szerintem nem szeret. csak nem mer kilépni a kapcsolatból, mert fél, hogy mi lenne vele nélküled.

Gondolom megszokta, hogy együtt vagytok.

De őszintén gyerekek, min tudtok annyit veszekedni? Olyan rövid az élet, tényleg jobb veszekedésbe élni, mint nyugodtan, higgadtan?

2019. jan. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor megyek álmodok egy jó vitát!
2019. jan. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Mi annó nem tudtunk visszajönni.

Sokáig nem értettem, mi változtott a kapcsolatunkban. Aztán rájöttem, hogy már nem szeretett ÚGY, de szeretett másképp. Barátilag, emberileg. Nem mert szakítani, mert félt, hogy elveszít. Sokszor felhoztam ezt neki, mindig tagadta, sosem merte kimondani, hogy nem szerelmes, de neki arra lenne szüksége.

Miután öt hónapig egyedül gondolkodtam a megoldáson, próbáltam változtatni, szanaszét stresszeltem magam, de továbbra sem volt hajlandó beismerni, hogy nem szerelmes belém(félt, hogy elveszít) a lehető legundorítóbbat léptem meg.

Elmondtam neki, hogy tudom, mit érez, vagyis mit nem és merje bevallani, mert mindig a barátja maradok, mindig számíthat majd rám és nem fog elveszíteni. Sírva bevallotta, hogy igen, a szerelem hiánya a baja és hogy igen, félt, hogy elveszít. És mikor csak sírt és sírt, én felkeltem, megköszöntem neki, hogy majdnem fél évig olyan stresszben tartott, hogy szó szerint elkezdtem éjszakánként csikorgatni a fogaimat(azóta is előjön időnként), összekaptam a cuccaimat és elmondtam neki, hogy csak azért ígértem barátságot, hogy végre kimondja, amit én már hónapok óta tudok: hogy nem szerelmes. Egyébként meg a büdös életbe többet ne számítson rám.

(a dolog csúnyább része, hogy azóta párszor találkoztunk, de mindig csúnya vége lett)


Életem egyik legfájóbb pillanata volt átverni, de revansot akartam, amiért teljesen kikészítette az érzelmeim.

Sokkal jobb lett volna egyből szakítani és hagyni a francba az egészet.


Tanácsolni nem tudok semmit, de a helyedben nem várnék sokat azzal, amit tenni fogok, mert csak magadnak ártasz vele.

2019. jan. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le vele egy pohár bor mellett és annyit kérdezz meg, hogy szeretne javítani a dolgokon, hajlandó rá? És mondd el, hogy szerinted hogyan lehetne ezen javítani. De ketten kelletek hozzá, te egyedül kevés leszel ehhez. Ha ő nem akarja, az veszett fejsze nyele...
2019. jan. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Ehhez minek bor?! Kellene a francnak.
2019. jan. 2. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondd ki te, hogy vége van
2019. jan. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!