Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a baj, miert nem megy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj, miert nem megy?

Figyelt kérdés

Baratommal tavkapcsolatban elunk.. most megy haza es a kovetkezo par honapban nem fogom latni.. az itt eltoltott het ejszakajabol hatszor probaltunk szeretkezni.. a problema pedig a kovetkezo: a merev,kemeny penisze "megpuhult" az óvszer felhelyezeset kovetoen.. vagy a hosszas elojatek miatt hamar elelvezett.. aegy egyutt toltott ido vegen pedig mar egy szorongas alakult ki benne, vagyis mar az ovszer lattatol felig lelankadt.

Az elozo parjaival gumi nelkul csinalta, ok tablettat szedtek, nekem viszont azt nem lehet. Hogyan tudnek neki segiteni tavbol a kovetkezo par honapban?


2019. jan. 2. 05:31
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Agyban vannak nála gondok. Nem hiszem, hogy impotencia problémái lennének. Nekem is vannak, bár lehet nálam már van is bizonyos impotencia csökkenés.

Régen pl nagyon nehezen tudtam összehozni, hogy szexelhessek, de ezt igazából fejben csesztem el.

Nem mert az ismerkedés, igazából most se megy, de emiatt már teljesen úgy éreztem, hogy a nemi szervem csak pisilési célt szolgál.

Nem mondanám, hogy most jobb a helyzet, mert nekem már alapból nem áll fel senkire, úgy mint régen, reggeli merevedésem sincs, viszont ha punciba kerül, aminek kell, ott általában nem szokott gond lenni, ha csak nem túl tág a csajszi, vagy nem túl nedves. Hála az égnek nálam óvszerbe is szokott működni.

Szerintem menjen el ilyen szexuális pszichológushoz, vagy hogy hívják. Próbálja meg kibeszélni a gondjait.

2019. jan. 2. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
12%

Le lesz pontozva a válaszom és sz_r is valahol, de ez van.


Én nem tudok óvszerben szexelni. Próbáltam már több félét több márkából a sok év alatt. 17 éves korom óta minden párommal óvszer nélkül történt minden. Minden új kapcsolat elején megpróbáltuk az óvszerezést és hasonlóan ment, mint a barátodnál.


Felhelyezésre került az óvszer. Egy ideig ugyanolyan merev maradt a péniszem, de mivel óvszerben szó szerint semmit nem éreztem egyik barátnőmnél sem (még a kifejezetten szűkeknél sem), ezért lelankadt a lelkesedés. Amint óvszer nélkül csináltuk, rögtön visszatért a lelkesedés és simán megy egy órán át is. Tehát potenciaprobléma nincs.


Most bő tíz évvel később már az óvszer gondolata is hervasztó. Pedig próbálkoztam rendesen. Még maszturbáltam is óvszerben. Próbáltuk a szexet is úgy, hogy előtte 1 hétig semmi törődést nem kapott az ezredes. Nem volt változás.


Sokkal jobb lenne az élet, ha menne gumiban is. Több lehetőséget el kellett passzolnom az évek alatt, mert így csak olyannal történhet aktus, akivel bízunk egymásban. Egy kukkere van minden férfinek, védelmi zubbony nélkül nem szabad bedugdosni ismeretlen övezetekbe.


A tablettán és gumin kívül pedig már rengeteg megoldás van.

2019. jan. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

Én is voltam így egy ideig, amikor a párom még nem szedett tablettát.


Nekem az a tippem, hogy az a legfontosabb, hogy a szorongást, a szégyent feloldjátok. Ne hagyjátok, hogy ez kudarcélménynek számítson és beszéljetek róla nyíltan, kezeljétek egy mindennapos, megoldható problémaként (mert az is). Folytassátok a szexet, a konkrét behatoláson kívül egy csomó mindent lehet még csinálni, csináljátok azokat. A lényeg, hogy jókedvűen, fesztelenül tudjátok csinálni, ne legyen teljesítéskényszer. Ha ez megvan, akkor menni fog a behatolás is.

2019. jan. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Túlságosan ráparázik, hogy gumiban nem megy olyan jól neki. Ezt kell feloldani, vannak erre szakemberek is, ha kell.
2019. jan. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!