Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem túl magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam a szakìtàson?

Figyelt kérdés
Férjnél vagyok amibõl nem szeretnék kilépni!10 éve van egy szeretõm akivel elég viharos a kapcsolatunk.Õ elvàlt pàr éve,de közbe is együtt voltunk,majd lett egy komoly a kapcsolata mikor az is ellaposodott újra velem volt.Majd szakìtottak és csak én maradtam neki.Minden jó volt viszont pàr hete bevallotta hogy megint szeretne komoly kapcsolatot és megismerkedett egy nõvel.Nem foglalkozik azóta velem ami nagyon megvisel.Miért nem elégszik meg velem?Miért hagy el mindig?
2019. jan. 2. 08:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy ma még nincs suli...
2019. jan. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Szerinted erre mégis ki reagál majd pozitívan?
2019. jan. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj dolgozni, azajd lefoglal.
2019. jan. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolkodtál el még azon, hogy túl sokat képzelsz magadról?
2019. jan. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!