Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem már nem szerelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem már nem szerelmes, fiatal vagyok, de elhitette nincs esélyem normális férfit találni. Lelépnék, de félek, hogy igaza van?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok, ő 39. Fél évig tepert, mire elkezdtünk randizni, teljesen odáig volt értem, mindent megtett, hogy boldognak lásson, majd ez csillapodott, csökkent. Már nem vagyok annyira fontos számára, háttérbe szorultam, nem érint meg, ritkán ölel meg magától, szinte alig csókol meg, elmaradtak a mély beszélgetések és a szex is mert fáradtnak érzi magát. Én egyre ingerültebb lettem ettől, ő pedig természetesen egyre zárkózottabb. Már nem bókol, nem mondja, hogy mennyire szerelmes. Ha épp felhozom neki a kétségeimet pár napig igyekszik, akkor a jövőt is tervezgeti, majd elmúlik ez is. 1,5 éve vagyunk együtt, egy éve már az esküvőt tervezgette, gyereket akart, most semmi. Sose mondja, hogy szerelmes. Minap rákérdeztem, azt mondta mélyebbet érez, fontosabbat, rettentően szeret engem és el sem tudja képzelni az életét nélkülem és ez mennyivel fontosabb a szerelemnél.

Így már minden világossá vált. Mit tegyek? Érdemes ebbe még energiát tenni vagy ha ez egyszer elmúlt akkor az már sose jön vissza?


Arról nem is beszélve, hogy mindig elmondja milyen különleges a kapcsolatunk, hiszen szeretjük egymást, egy irányba tartunk, összetartozunk. Bezzeg a mai fiatalság, a mai pasik meg sem érdemlik a nőket, nincs udvariasság (mindig nyitja nekem az ajtót és egyéb alapvető dolgok), hűség, bizalom, mindenki csak a lyukra játszik stb. Igaza van. De akkor képtelen lennék valóban olyan férfit találni, aki mellett úgy érzem magam, mint mellette az elején amikor még szerelmes volt? Én ugyanúgy érzek iránta, nem akarom elveszíteni, de hiányzik az a felemelő érzés, hogy egy férfi annyira odáig legyen értem, mint ő volt.


2019. jan. 2. 12:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%

Eljön meg az a szint, amikor nem érdekel az se, ha egyedül maradsz, csak vele ne kelljen lenned. Kiégsz, megundorodsz az együttéléstől is, nem vágysz már a szexre senkivel sem.

Esetleg kivárhatod mellette, amíg elérkezik ez a pont.

2019. jan. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
32%
Hát így nem is lesz esélyed találni ilyet, vesztegeted az idődet egy bolodgtalan kapcsolatban, ahol ráduntak, de te még hiszel a pasinak, hogy a mai fiatalság. Ha ilyen naív vagy, hogy elhiszed, hogy minden pasi csak a lyukra játszik, mint ahogy ő is, mert megkapott, kiélte magát rajtad és most már nem érdekled, mert rád unt, akkor bizony meg is érdemled. Szerintem kapcsold ki az internetet és gondold át az életedet. 39 a pasid, ha összejönnél egy kicsit hozzád illővel pl egy 33-al, az még nem tartozik a mai fiatalsághoz, ne keverd a magamfajta 20évesekhez...
2019. jan. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%

Nincs igaza. Ez maximum rá érvényes,hogy 39 évesen ilyen személyiséggel nem találna senkit! Ezért akar maga mellett tartani,te vagy a biztos pont.


Ha akarsz még boldog lenni,akkor minél hamarabb szakíts vele!

2019. jan. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Olyan csodálatos volt minden az első évben. El sem tudtam képzelni, hogy így folytatódik. Azt hiszem el sem akarom hinni, hogy boldogtalan vagyok, ez a legszomorúbb. Nem is ismerek magamra, hogy tűrhetem el, hogy nem elégít ki teljesen ez a kapcsolat :(
2019. jan. 2. 12:32
 5/14 anonim ***** válasza:
34%

Tipikus jobbikos kezd el fideszezni :D


Jó akkor ne hidd el maradj vele aztán mikor már annyira semmibe fog venni, hogy elkezd veled kiabálni meg stb. akkor már 35 évesen nem fogsz kelleni senkinek

2019. jan. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

:(


Szóval mindannyian azt mondjátok, hogy esélytelen, hogy újra olyan legyen minden, mint az első évben?

2019. jan. 2. 12:41
 7/14 anonim ***** válasza:
53%

Eleinte megjátszotta magát, ez pedig a valódi arca.

Nincs mire várni, ez sose lesz olyan, mint az első hónapokban.

Az a szörnyű, hogy csak 1,5 éve vagytok együtt, és már úgy éltek, mint a nyugdíjasok 35 év házasság után. Ha 60 évesen tartasz itt, hogy nem kezdesz már új kapcsolatba, mert jobbat úgyse találsz, az érthető. De 28 évesen lemondani minden jóról?

2019. jan. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%

"Bezzeg a mai fiatalság, a mai pasik meg sem érdemlik a nőket, nincs udvariasság (mindig nyitja nekem az ajtót és egyéb alapvető dolgok), hűség, bizalom, mindenki csak a lyukra játszik stb. Igaza van."


Ezen a ponton kezdem azt hinni, hogy ez is valami lejáratás a "fiatalok" ellen már megint. Persze, sokkal jobb egy vén, morgós fax. Ennyi erővel, ha minden fiatalabb olyan, akkor minden középkorú ilyen. Hagyjuk már.


Ha ez mégis valós, 28 évesen több eszed lehetne.

2019. jan. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%

"Eleinte megjátszotta magát, ez pedig a valódi arca." Vagy a másik fél kevesebb energiát fektetett a dolgokba, mint ő, ezért elvesztette a lelkesedését.

32/f

2019. jan. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
49%

Akkor nyissa ki a száját utolsó!



Aki semmit sem mond és nem változik, attól le kell lépni. Aki mellé még le is építi az önbizalmad, annak máglyán a helye.


Jobb lesz később.

2019. jan. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!