Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy ha én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ha én nem keresem akkor sokkal jobban teper? A pasiknak olyan nő kell aki kevésbé mutatja ki azt hogy érdeklődik iránta? Attól ők csak jobban akarják a nőt? 20/L

Figyelt kérdés

2019. jan. 3. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
36%

Aki így bánt velem azokból nekem rendszerit nem lett belőle semmi.

Azért keresik az ilyen nehezen kaphatót, mert ha nem is tudnak róla, de nincsenek még kész komoly kapcsolatra.

2019. jan. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Mármint hova teper? Nem igazán értem.

Ha ismerkedés a cél, akkor annak nem egy hónapokig tartó csiki-csuki játéknak kéne lennie, ha meg nem az, akkor a egy haverságban nincs ilyen hülyéskedés...

2019. jan. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Nem a pasiknak kell olyan nő, hanem annak a pasinak.



Én például ha legkésőbb a 3. randiig nem kezd a nő aktívan érdeklődni, azt látom, hogy csak én teperek, akkor azonnal leépítem a dolgot. Kell a fenének a jégkirálynőt játszó díva.

2019. jan. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1 ember miatt nem általánosítunk.

Ez nem párkapcsolat és nem is felnőtt dolog.

2019. jan. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan felnőtt nő kell, aki kimutatja az érdeklődését, ahogy én is teszem. Olyan szekér után nem futok, ami nem vesz fel.

35/F

2019. jan. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem ez csak amolyan játszmázó kapcsolat, nem kell túl komolyan venni. Komolyan olyan embert szeretnél párodnak, aki így viselkedik, és nem tudod nyugodtan felkeresni, amikor akarod, mert attól kell félned, hogy nem mindig érdekled?

Vannak ilyen férfiak, akik talán valamiért erre mennek, de ők nem vágynak valódi bizalmas kapcsolatra, tehát végül is mit érsz el azzal, hogy játszod az "elérhetetlen nőt" az ilyen pasikért?

2019. jan. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek a felettemlevővel. Nézz utána, hogy mi az a játszma!
2019. jan. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Elgondolkodom rajta

2019. jan. 3. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!