Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szünetet tartunk a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szünetet tartunk a barátommal, tudja, hogy beteg vagyok mégsem látogat meg. Ezek szerint már nem érdeklem?

Figyelt kérdés
Nem akart szakítani csak mostanában folyton veszekedtünk így szünetet tartunk. Én le betegedtem meg fáztam és a petefészek cisztám is ki újult így ágyban vagyok. Fel hívott,hogy hogy vagyok de nem látogat meg. Erre a kapcsolatra már igyak hideg vizet? 21L

2019. jan. 3. 18:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
Ha szünet van, akkor minek látogasson.
2019. jan. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%
"Szünetet tartunk" Ez mindent megmagyaráz.
2019. jan. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
Miért látogatna, ha szünetet tartotok?
2019. jan. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Azért mert nem szakítottunk és ha tényleg szeret csak kicsit be sokkal szerintem itt kellene legyen velem amikor szükségem van rá..
2019. jan. 3. 18:55
 5/24 anonim ***** válasza:
79%

Hát szünetet tartok, vagy mi. Már az is valami, hogy felhívott. De amúgy ez a szünet egy nagy baromság. Nem fog javítani semmin. Ha sokat veszekedtek, talán át kellene beszèlni a dolgokat. Mi váltja ki, azon hogy tudtok/akartok változtatni, aztán ha nem megy, be kell fejezni.

Mert így most mi a csudába vártuk a szünet től? Hogy az majd varázsütèsre megoldja a gondokat? Nem fogja, azt csak ti tudjátok megtenni. A szünet arra jó, hogy addig is lehet cserkèszni az új kiszemeltet, aztán ha nem jön össze, vissza lehet szèpen kullogni a talomban tartott szemèlyhez.

Szóval azt ajánlom, ha meggyógyultál találkozhattok, ès tisztázzátok hogy akartok-e mèg egymástól valamit vagy sem, mert ezzel csak egymás idejèt ès idegrendszerèt húzzátok.

2019. jan. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
72%
Szünetet tartotok, ráadásul gondolom gondolatolvasást várnál tőle, mert ahhoz túl büszke vagy, hogy megkérd, menjen át. Ezt te cseszted most el.
2019. jan. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Valamelyik nap meg kértem mikor még jól voltam és akkor azt mondta nem jön nincs kedve veszekedni megegyszer hol csinálnék hülyét magamból, úgyse jön
2019. jan. 3. 19:10
 8/24 anonim ***** válasza:
72%
Szünetet tartotok, de felhívott szóval gondolt rád....de úgy látszik te feltétlen bele akarod látni az egészbe, hogy nem vagy fontos neki.
2019. jan. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Éppen keresgél valakit helyetted. Ha nem talál, akkor majd visszamegy hozzád. Ezt az egy értelmét látom a szünetnek.
2019. jan. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Hmm hát nem tudom nem nézem ki belőle de lehet igazad van és tényleg keresi az új lányt akivel lesz.. Ebbe még idáig bele sem gondoltam
2019. jan. 3. 19:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!