Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezesetben szakítanál a pároddal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezesetben szakítanál a pároddal?

Figyelt kérdés

Vannak jelek, hogy megcsal, amit én személy szerint jelnek veszek, de többen mondták, hogy ne vegyem készpénznek csak ezek alapján hogy megcsal.


Említettem neki is, hogy szakítani szeretnék mert ez így nem megy, nem tudok benne bízni.

Órák óta ezt beszéljük és azt mondja tényleg mindent megtenne azért, és meg fog tenni azért, hogy bízzak benne. Stb


Ha megcsalna vagy lenne neki más is akkor szerintetek “küzdene” azért hogy vele maradjak? Bizonygatná hogy nem csal meg? 😕 Mit tegyek?



2019. jan. 3. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Ezeket a jeleket fejtsd már ki, mert így nehéz válaszolni
2019. jan. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

77%


Ezeket is ő írta ki, itt leírja


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..


Szerintem szakíts, mert megőrjíted őt is, magadat is. Nem bántásból írom.

2019. jan. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Ne haragudj de te vagy mar kisse beteges...... szerintem szakits inkabb

Azt hiszed hogy megcsal majd abban hogy ez kozlod vele es bizonyitana neked hogy barmit megtenne azert hogy bizz benne te meg ebben is azt latod megtenne e ezt egy olyan ember aki megcsal???????😂😂😂


Komolyan mondom Neked hogy szakits es tedd rendbe magad es a lelkivilagat kesobb ha ugy alakul majd targyaltok de ne tedd tonkre szegeny masikat a beteges felfogasoddal.... Csak egy jo tanacs....

22no

2019. jan. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én már csak azért is szakítanék a párommal, mert ha nincs bizalom, akkor teljesen mindegy, hogy megcsalt-e vagy sem, a kapcsolatunknak már úgyis annyi. Ha nem csalt meg, valamiért akkor is felmerült bennem ennek a lehetősége, és innentől kezdve bármilyen ártatlan is, ismét elő fog jönni bennem a bizalmatlanság, féltékenység, satöbbi. Így semmi értelme az egésznek.


Egyébként, hogy a későbbi kérdésedre válaszoljak, szerintem bizonygatná az ártatlanságát, sokan még az után is bizonygatják miután kész bizonyítékok vannak ellenük. Ha azt az esetet vesszük alapul, hogy megcsal, akkor biztosan oka volt így tenni, és nem a tisztességes utat választani, hogy előbb szakít és utána keres mást, ez az ok csak azért, mert te rájössz a turpisságra, még nem fog megszűnni.

2019. jan. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A másodikat írtam csak én..
2019. jan. 3. 21:21
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Amőgy amit a 81% ír a másik kérdésednél, az aggasztana engem is, én eleve nem hordok csillogó cuccokat.

Nekem is voltak ilyen jelek anno, mobilozott nagy vidáman az éjnek idején-nem netezet, mert nem volt "okosteló", eltűnt órákra este, majd jött valami kamudumával, én akkor nem szakítottam, később lebukott ténylegesen. De addig is folyamatosan szorongtam. Nem éri meg így.

2019. jan. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Szakíts vele, az ő érdekében. Jobbat érdemel egy ilyen ostoba és féltékeny pichánál. Amiket az előző kérdésben írtál, látszik, hogy üldözési mániád van. Nem is csodálom, hogy szerencsétlen igyekszik néha távolságot tartani tőled, egyszerűen fullasztó lehet veled kapcsolatban élni.
2019. jan. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jogos a féltékenységed. Nagyon belebeszéled MINDENBE. Pl 15!perc késés... Mi van ha dugóba kerül és mer késni mer 1órát? Az én feleségemnek is van egy haverja akivel mindent megbeszél. ÉS? Rakj rendet a kis lelkedben és úgy nyiss új kapcsolatot. Ha meg ragaszkodsz a mostanihoz ne csak benne lásd a hibát, hiszen dúrvabban nyomozol mint egy nyomozó és ez már már beteges
2019. jan. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!