Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beteg vagyok, és a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteg vagyok, és a barátom inkább haverozik. Miért?

Figyelt kérdés
Két napja csúnyán megbetegedtem. Fáj a torkom, lázam az még nincs, de egyre rosszabbul érzem magam. Tegnap alig ettem valamit, mert ment a hasam is. Azt hittem, ma este meló után átjön a barátom, de hozzá ma este haver megy. Ez kicsit rosszul esett, de nem mondtam neki. Helyette mondta, hogy holnap jönne át. Rossz ember vagyok, hogy ez rosszul esett tőle? Most azon gondolkozom, hogy elutazom a szüleimhez, és akkor egész hétvégén nem fogunk találkozni. Hátha ott többet tudnék enni, és mégis lenne valaki aki figyel rám. Valahogy az van bennem, ha a barátom lenne rosszul én rohannék hozzá, hogy segítsek neki.

2019. jan. 4. 08:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
23%
Mert leszar téged.
2019. jan. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
22%

Jobb kerdes, hogy te szereted, hogy egy senkikent vagy egyutt egy majommal ?

Magadra vess, mert hiaba rinyalsz itt, egy het es mar cumizod.

2019. jan. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%

Ha megy a hasad, akkor is kell enni, csak diétásat! Sok víz (vagy cukormentes, koffeinmentes tea, ha ízeset szeretnél), és sókat pótolni!

(Héjában sült/főtt krumpli gazdagon sózva a legjobb!)

2019. jan. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%

Amugyja nem szep tole. De ma atmegy nem? Szoval ergo egy este fekudtel egyedul betegen?!


De ne haragudj kicsit onallotlannak tunsz. Kicsi megfazas es rohansz anyucihoz hogy vki figyeljen rad. Lehet azzal fugg ossze, hogy en egyedul elek kulfoldon es mondjuk alig vagyok beteg, de ha igen is gondoskodom magamrol, es legtobbszor nem is szolok otthon hogy ne aggodjanak mar ertem... Annyira ne legyel el egy megfazassal, mert megjobban lenyom. Ja es ha nem tanulod meg hogy az eletben legtobbszor csak magadra szamithatsz..nehez lesz neked.

2019. jan. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
97%

Nagyon gyerekes vagy, bocsi. Attól, hogy te beteg vagy, még nem kell, hogy a másik körbeugráljon téged, nem halálos beteg vagy.

Egyébként nem értem, holnap úgyis találkoztok, ma sz..rul vagy, kúráld magad, hogy mire jön holnap, jobban legyél.


Én december elején voltam megfázva, bár én együtt élek a párommal, mégse ugrált körbe. Magam csináltam meg a narancsos, citromos, gyömbéres gyümölcslevet, főztem gyógynövényes teát, mézet ettem, bevettem a gyógyszereket, gőzöltem..stb. mindent megtettem, hogy meggyógyuljak.


Nőj fel, ha nem lesz anyukád, akkor hova fogsz menni? Ha a pasizáshoz felnőttnek érzed magad, akkor egy kis megfázásból is gyógyulj meg egyedül felnőtt módjára.

2019. jan. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%

Én nem várnám el a barátomtól, hogy átjöjjön, mikor beteg vagyok. Kapja el ő is? Nekem attól nagyon bűntudatom lenne. Betegen is tudok gondoskodni magamról, legutóbb 2 hónapja külföldön elkaptam valami hányós vírust, nagyon be is lázasodtam, de mit tettem? Bevettem egy hányáscsillapítót, egy lázcsillapítót, csináltam sós krumplit és teát, aztán be az ágyba pihenni. Ha 2 nap múlva is nagyon szarul vagy, akkor meg orvos.


Amúgy azt írod, hogy “csúnyán megbetegedtél”, pedig csak fáj a torkod és megy a hasad. Ne dramatizáld túl a dolgokat...

2019. jan. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
80%

Ne haragudj, de én se mennék át hozzád. Meg szerintem ezt bunkóság is elvárni betegen a másiktól. Egyrészt elkaphatja tőled.

Én meg alapból nagyon vevő vagyok a hasmenéses vírusokra, és a családba sajnos állandóan hozzák, hozták ide.

Szóval tűnjek bunkónak, de én se mennék szívesen hozzád ha a barátnőm lennél. Orvoshoz még talán elvinnélek, de ott is nagy a kockázat.

2019. jan. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
97%

Mégis, mit kezdene veled a párod? Ha nem éltek együtt, akkor odamegy, ad egy puszit, elkapja tőled, aztán megy tovább. Neked most igazából be kéne gyógyszerezni magad és aludni, gyógyulni, ez tényleg egy olyan dolog, amiben nem sokat tud egy kívülálló segíteni.

Nekem nyáron volt egy nagyon csúnya betegségem, magas láz, hányás-hasmenés, teljesen le voltam gyengülve napokig, egy pohár vizet alig tudtam bent tartani, nagyon nem volt jó. A férjem persze, ott volt, de mégis, mit tudott volna segíteni? Az nem valós segítség, hogy fogja a hajam, miközben én éppen a hányinger elleni gyógyszert hányom ki :D Igazából csak rossz, ha ilyen helyzetben lát, te sem tudsz vele mit csinálni.

Ha holnap átmegy hozzád, akkor meg annyira nem letojja a dolgot, csak lehetőséget ad neked, hogy addig is kicsit jobban legyél.


Tényleg elég önállótlannak hangzol, ha annyira rosszul vagy meg megy a hasad, akkor pont nem kéne nagyon utazgatnod a szüleidhez.

2019. jan. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
87%

Én ha beteg vagyok azt szeretem ha mindenki békén hagy, amíg meg nem gyógyulok. Egyrészt nem akarok másokat megfertőzni, másrészt nem szeretném ha beteg és gyenge állapotomban látnának.


Lehet a barátod is ilyen és ő is ebből indul ki, hogy te is ilyen vagy.

2019. jan. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
94%
Megértem, hogy törődésre vágysz ilyenkor betegen, de én sem haragudnék a páromra emiatt. Gondolom nem hirtelen ötlet volt az, hogy átmegy hozzá a haverja, csak azért mert megfáztam és fáj a torkom nem várnám el a pasimtól, hogy mondja le a programját, ráadásul másnap találkoztok is. Ha betegnek érzed magad amúgy is az a fontos, hogy sokat pihenj. Szerintem fontos dolog az, hogy tudj egyedül is létezni. A másik amit még mondanék kiragadva egy mondatot az írásodból: "nem mondtam neki" na éés ilyenkor mit vársz? Senki sem gondolatolvasó, hogy kiolvassa a fejedből mire vágysz, a pasik ebben mégannyira sem jók. Nyilván egy kis megfázás miatt nem gondolja, hogy olyan egetrengető szükséged van rá,de ha te úgy érzed, hogy neked szükséged van rá akkor mondd neki meg és kész. Mondd, hogy most szeretnéd ha melletted lenne, ha erre is azt mondja, hogy nem mondja le a programot az is érthető, de akkor már több okod lehetne, hogy rosszul essen a dolog. Az meg, hogy inkább elmész a szüleidhez hogy figyeljenek rád az tényleg elég gyerekes dolog, na nem azért mert hogy rohansz vissza anyucihoz, hanem azért mert ez fölösleges durci. Be durciztál, hogy ő nem pattant rögtön és inkább nem is találkozol vele hanem a gondoskodó szüleiddel leszel akik legalább szeretnek ha már ő nem... És mivel ezt anélkül csinálod, hogy mondtad volna neki, hogy szeretnéd ha ott lenne nem fogja érteni és erre szokták mondani azt a kifejezést, hogy érthetetlen női hiszti.
2019. jan. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!