Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon elítélendő hogy férfiké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elítélendő hogy férfiként egy ilyen párkapcsolatban vagyok?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy gazdagabb nő a barátnőm és azt mondta hogy nincs ideje a házi munkára ezért ha én megcsinálom akkor nem kell dolgoznom menni és ő ezért cserében eltart. Most otthon vagyok és minden házimunkát megcsinálok hogy neki ezzel ne kelljen időt töltenie
2019. jan. 4. 12:04
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem elítélendő. Közösen megegyeztstek valamiben, támogatjátok egymást. Az más kérdés, ha esetleg te magad nem érzed jól ebben a helyzetben, de ha neked ez így jó, kit érdekel, ki mit mond? Egyenlőség van.
2019. jan. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem ez a semmibe veszlek,nem vagy férfi kezdő csírája.Olyan sokat keresek,hogy megtehetem uralkodjak feletted, és irányítsalak kedvem szerint.Nem szorulok rád,mert egyedül is képes vagyok fenntartani magam,Téged pedig az irányításom alatt tartalak.

HOgy mennyire elítélendő?Semennyire!Ha neked ez így megfelel,és jó.Nekem mindegy.

2019. jan. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
21%

Hát akármilyen kényelmes is nekem bántaná az önértékelésemet. Kiszolgáltatottá is tesz. Meg hogy tud így rád férfiként nézni?

Volt egy kutatás, ami azt nézte hogy amikor a nő keresett többet ezért a férfi maradt otthon az milyen következményekkel járt. És szinte mindig elhidegüléshez. Sem a nő, sem a férfi már nem tartotta férfiasnak a férfit, és egyik vagy másik megcsalta.

2019. jan. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
75%
Viszont a kérdező egy kis munkáért szexhez jut. Nagyon sokan bevállalnának ezt egy kis p*nciért.
2019. jan. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
12%
Nézd a legtöbb ember nem tekint rád ezután férfiként, de szabad országban élünk, te azt csinálsz, amit akarsz, más emberek pedig azt gondolhatnak rólad, amit akarnak.
2019. jan. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Miért a férfi attól férfi hogy többet keres és keményen dolgozik reggeltől estig hogy a családját eltartsa?

Ha ettől lehet férfi akkor köszi de inkább lemondok róla

2019. jan. 4. 12:22
 7/31 anonim ***** válasza:
79%
Én szeretnék olyan párt, mint te, akinek nem büdös a házimunka. Sajnos a magyar férfiak szerint az asszonynak még mindig a konyhában a helye és a tv előtt böfögve várják, hogy a nő kiszolgálja őket sörrel. Miért ne élhetnétek így, ha mindkettőtöknek jó?
2019. jan. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Ez a ritkább eset, de miért lenne elítélendő?

ez a ti dolgotok, ha Nektek így a jó, akkor sz.rd le ki-mit mond :)

Csak abba is gondolj bele, ha egyszer vége, te a nulláról indulsz, nem lesz semmid?

2019. jan. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
0%
kérdező ne foglalkozz velük, én is lennék ebben a helyezteben, sőtt kerestem is ilyen 40es nőket, csak még nem akkora a kereslet egy 20éves fiúra :D
2019. jan. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
44%

7:


Ez azért van, mert a városiasodással eltűntek a klasszikus férfiaknak való házi-, ház körüli munkák, de a régen is nők által végzett házimunkák ugyanúgy megmaradtak.

2019. jan. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!