Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ha tudnátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha tudnátok, hogy mentális betegséggel küzd a nektek tetsző, szimpatikus férfi, akkor megértenétek vagy taszítana, kapcsolat szóba jöhetne? 37/F

Figyelt kérdés
ismerkedés,kapcsolat,mentális betegség,megértés,segítség,segítés,betegség,bizalom,sors,élet

2019. jan. 4. 17:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ. Személyiségzavar vagy pánikbetegség? Dolgozik rajta maga is, vagy tőlem várja a megváltást?
2019. jan. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi a probléma.
2019. jan. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Attól függ milyen mentális betegség, és ehhez hogy áll hozzá. Igazából az ilyen betegségek nagy része teljes mértékben kizárja a párkapcsolatot, sajnos egyszerűen akinek beteg a lelke az nem tud normálisan létezni egy kapcsolatban. És természetesen az sem mindegy, hogy ezt kezelteti-e, törekszik-e a gyógyulásra vagy jól elvan a kis önmarcangolásában.
2019. jan. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%
Milyen fajta a mentális betegsége? Tesz e azért ,hogy ,,meggyógyuljon"? Nem taszít szó szerint, voltam depressziós, de magamból kiindulva nehéz egy lelkileg egész más síkon élő emberrel kapcsolatot kialakítani.Engem annak idején a párom elfogadott így és támogatott.Meggyógyultam.Kívánom, hogy te is találj valakit aki így áll, hozzád.
2019. jan. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi ez a mentális betegség és hogy aktívan tesz-e a gyógyulásáért.
2019. jan. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%

Noverkent mondom, nem.

Max valami enyhe depresszio vagy ilyesmit tudok elviselni.

Ugy gondolom a kapcsolat szellemi osszeparositas leginkabb...v h mondjam.

2019. jan. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

Volt szerencsém mentális beteghez,kis híján én mentem tönkre,többet soha,ha rákos v bármi az más,de mentális beteg köszi nem kell..

40N

2019. jan. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
25%
Haha.Sokaknak fogalmuk sincs,vagy le sem esik,hogy mentálisan gyenge vagy beteg emberrel él együtt,mert sokan csak egy pár alapfogalmat ismernek.
2019. jan. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha gondolod,megirhatod privatban a betegseg nevet.

Attol fugg fokent

2019. jan. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Szorongásos betegségem van és sok időt fektetek a gyógyuláshoz,még a komfortzónámból is kimozdulok,hogy belemenjek a félelmeimbe,mindenképpen magamtól várom a megoldást mert én vagyok saját magam orvosa felismeréseim által.

Van kezelőorvosom,a gyógyszerek miatt,de azok csak mankók tudom.Járok közösségbe,hogy elősegítsem nyitottságomat is,persze másként élem meg a helyzeteket mint az egészséges emberek.


Hálásan köszönöm nektek az eddigi hozzászólásokat!

2019. jan. 4. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!