Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tévő legyek? Hogyan lépjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? Hogyan lépjek ki a barát zónából?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel 3 hónapja találkozok

1 hónap után közölte, hogy csak barátkozni akar

Aztán később egyre többet találkoztunk

Kb egy hónapja már majdnem mindennap

Azt mondja hogy én vagyok a legjobb barátja

Bújik hozzám és ha nem találkozunk azt mondja hiányzok neki

Néha olyan fejet vág mint aki mondani akar valamit de ha rákérdezek azt mondja nem fontos

Látszik hogy törődik velem(nem fejtem ki)

2 hete rákérdeztem hogy és azt mondta "még mindig csak barátság"

Viszont ha más lánnyal beszélgetek szemmel láthatóan féltékeny és ezt mások is megjegyezték

Valamint nagyon sokan azt hiszik együtt vagyunk, de ő még ebből sem jön rá



2019. jan. 5. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elég nagy bunkóság,hogy miután elmondtad neki szeretnél többet,mint barátság,ő pedig erre azt hogy nem, mégis bùjik,és illegeti magát,hiányzol szót hasznája(szerintem ezt egy vallomás után hanyagolni kéne).Vagy csak végtelenül ostoba!

Szerintem nem kellene tartanod vele a kapcsolatot,barátkozni,de semmilyen szinten sem.Neked lesz jobb tőle egy idő után,remélhetőleg.

2019. jan. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
És úgy léphetsz ki a barátzónából,ha beszünteted a barátkozást teljesen,minden szinten.Ha pedig mégis szeretne randizni veled,akkor majd jelzi.De addig is felvenni a 1000 méteres kartávolságot.Ha olyan bátor voltál többször is,hogy rákérdeztél meggondolta e magát randizás ügyben,akkor megmondhatod neki azt is,hogy nem akarsz a barátja lenni,mert nem tudsz rá barátként tekinteni,hagyjon békén.
2019. jan. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Te az egósimogatója vagy, nem a barátja.
2019. jan. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is az a megoldas, hogy beszuntetsz minden kapcsolatot vele. Ha rakerdez, akkor szepen megmondod, hogy koszi szepen, de nem baratkozni akarsz, mar vannak barataid.


Es tartsd magad ahhoz, hogyha akar toled valamit, az randi legyen. Ne inogj meg, mert azzal a tokeidet veszted el mindenki szemeben!


NE remenykedj benne, hogy majd rajon magatol, mert nem fog, neki jo ez igy ahogy van, megkapja a fiutarsasagot, annnelkul, hogy barmit is nyujtania kellene csereben.

2019. jan. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyet èrtek a többiekkel. Úgy lèphetsz ki, hogy búcsút intesz neki.

Ő szórakozik veled, tènyleg "egosímogató" vagy csak. Tudja, hogy te többre vágynál, de törődik veled, meg bújik, egyebek, melegen tartva benned a remènyt, mèg úgy is, hogy egyèbkènt bevallja, hogy csak barát vagy.

Persze, fèltèkeny, nehogy találj magadnak valakit, aztán kiessen a pinszisből.

Őszíntèn, nem tudom mi a cèlja ezzel, de nagyon gusztustalan ez a viselkedès.

Akkor jársz a legjobban, ha tovább állsz, mert így csak az idődet vesztegeted, ès sèrülni fogsz.

2019. jan. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%

Voltam ilyenben. Az a baj, hogy barátnőnek, lelki társnak tekint, nem férfinek. Ha ultimátomot kap, akkor inkább egyedül marad, legalábbis én ezt szoktam látni. Ez inkább amolyan mankó szokott lenni a magányos nőknek, hogy amíg nem jön valaki akibe szerelmesek, addig is legyen valaki a közelben, aki amolyan lelki szemetesláda.


Nem akarlak elkeseríteni, szóval ne legyen igazam... de ezeket a dolgokat tisztázni kell. Ha a lány tisztességes, akkor kiszáll. De szerintem már most sem korrekt, mert "kellesz", de ha pl komoly dologgal állnál elő (megkérnéd a kezét), akkor rögtön feleszmélne, hogy ilyen szinten ezt ő nem gondolja komolyan. Volt ebben tapasztalatom, tudom miről beszélek.

Ez az egész nagy szemétség afelé, akit elvileg szeret, és aki neki hiányzik, mert közben belül nem szerelmes, csak hülyíti a másikat.

2019. jan. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!