Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha szeretem, néha nem?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk együtt, November óta vagyunk “barátok”.

Ő nagyon szerelmes belém, de nekem volt egy csalódásom (több éves kapcsolat volt, hirtelen kissé indokolatlan szakítással, amiben az én lelkem és érzéseim teljesen tönkrementek, azaz padlóra kerültem(ekkor ismertem meg ezt a férfit))

Ha együtt vagyunk nagyon szeretném megölelni, megcsókolni. Ha nem vagyunk együtt, úgy érzem nem is szeretem és csak húzom az idejét.

Volt már köztünk csók, 2x amit nagyon élveztem.

Viszont néha úgy érzem, nem akarok új kapcsolatot. De ha meg nem keres, akkor úgy érzem, mintha hiányozna. Képtelen vagyok szerelmet érezni a korábbi csalódás miatt, de annyira kötődöm hozza.

Vonzódom hozza testileg, és vele lenni is szerete, közös programokat csinálni és beszélgetni.

De ez s kettősség felemészt. Volt már valaki hasonló helyzetben?

Talán csak a korábbi csalódás miatt nem engedek utat az érzésnek, vagy nagyon lassan alakul ki, vagy ki sem fog alakulni a szerelem..


Sosem szeretném átverni, ezt ő is tudja, de reménykedik, hátha lesz köztünk valami. Nem akarok játszani vele azzal, hogy elmegyek a találkozókra, (tudja, hogy nem vagyok szerelmes) de egyszerűen olyan jó vele lenni.


Írnátok tapasztalatokat?



2019. jan. 6. 13:10
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja igen, és én vagyok a lány, de szerintem ez lejött.
2019. jan. 6. 13:11
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

Persze, hogy lejött. Ebből majd szakítás lesz.

32/f

2019. jan. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
48%

Ha nem hiányzik, akkor nem is szereted. Amikor pedig vele vagy, nem neki örülsz, hanem annak, hogy van valakid, akit megölelhetsz, stb...

Ha nem vagy biztos benne, a saját idődet se húzd, hanem keress egy jobbat.

2019. jan. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem akarok keresni senkit, akkor inkább jó egyedül.

De épp ez az, hogy úgy érzem hiányzik, ha nem beszélünk. Nem értem ezt a kettősséget.

2019. jan. 6. 13:21
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja és ha találkozunk nem szoktam megölelni. Azt a 2 csókot leszámítva régebben, semmilyen testi kontakt nincs a találkozóknál.
2019. jan. 6. 13:22
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Adj neki egy esélyt, ne legyél ilyen beszari.
2019. jan. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

amíg nem teszed magad túl az előző kapcsolaton, ez úgyse fog működni

félsz és nem bízol benne, így sajnos ezt nem lehet

úgy tűnik kedveled, csak a korábbi csalódás miatt nem hagyod magadnak, hogy érezz is iránta vmit


ezt előbb magadban kéne rendezni, lezárni a múltat és valódi esélyt adni másnak

ha neked idő kell még ehhez, nincs azzal semmi baj, de akkor ezt neki is mondd meg, ne reménykedjen addig feleslegen

gondold végig, beszélj róla a barátaiddal, ezek segíthetnek tisztázni mit is akarsz

2019. jan. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!