Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, zavarna ez titeket?

Figyelt kérdés
Illetve nem is az a kérdés, hogy zavarna-e mert nyilván. Egyetemre járok, mellette melózok és van hogy hétvégén kívül nincs szabadidőm, ha tanulni kell akkor még olyankor sem. Kibékülnétek vele, hogy nincs a párotoknak elég ideje rátok? Vagy hiába van ilyen komoly oka, akkor is kizáró ok?
2019. jan. 6. 15:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Hétköznap 1 órára sem lehet összefutni? Vagy mondjuk hogy a lány megy hozzád 1 órára, ahol épp tanulsz?
2019. jan. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Általában ennyi így belefér. Vizsgák esetén kevesebb. Egyszer voltam így egy lánnyal és vele aludni jártunk össze, csak nem tudom, hogy azt egy nő hogy éli meg. Az nem sült el jól.
2019. jan. 6. 16:01
 3/14 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem sokan megértőek,de ha velem történne ilyen egy idő után inkább valószínű úgy venném,hogy annyira azért nem érdekellek,és kifogásként használod a különböző elfoglaltságokat.Persz ez attól függ milyen ritka a találmozások száma.
2019. jan. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, hogyha tényleg látnátok, hogy ez a helyzet. Akár napközben írok is kis szünetekben, csak többre nincs időm.
2019. jan. 6. 16:25
 5/14 anonim ***** válasza:
Jó ìrogatsz,de találkozni nem tudsz.Érted,olyan mintha szórakáznál,vagy fene se tudja hogy mit akarsz.És elvileg friss kialakuló kapcsoltról beszélsz,ugye?Tehát nem a kapcsolat alatt lett ennyi elfoglaltságod,hogy tudja az ember lánya.Így még a másik megismerése is nehézkes.
2019. jan. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tehát hiába tudod, hogy nem csak szórakozásból akarlak és ezért nem foglalkozom veled,hanem tényleg nincs időm, akkor is rossz lesz? Engedjem el inkább? Ha látod, hogy tényleg minden lehetséges alkalommal kereslek akkor is?
2019. jan. 6. 16:44
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem kell elengedni előre senkit.Olyan mintha feladnád előre,nem is tudjuk a lány mit gondolhat.
2019. jan. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Miért zavarna? Olyan nőt keress, akinek van élete, hidd el, ő sem fog ennél jobban ráérni. Amúgy meg lehet azért oldani a napi találkozást, legalább egy közös ebéd erejéig vagy valami.
2019. jan. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mivel én a hétvégeken általában dolgozok, és iskola mellett is dolgoztam, zavarna, mert akkor nem lehet veled sose találkozni.
2019. jan. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen fiúval kapcsolatban. Mindig azt éreztem nem vagyok elég fontos, nem szeret eléggé. Szakítás lett a vége. Azóta normális kapcsolatban élek, ahol eleget figyelnek rám és foglalkoznak velem. Ég és föld a két érzés. Én biztos nem mennék bele mégegyszer egy ilyen értelmetlen kinlódásba.
2019. jan. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!