Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jobban szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jobban szeretem én a barátnőmet, mint ő engem? Félreérzések elkerülése végett leírnám, hogy nem innen akarok útmutatót kérni egy párkapcsolathoz, csak véleményekre vagyok kiváncsi, hogy túlreagálom-e.

Figyelt kérdés

Szóval a lényeg annyi,hogy igazából úgy érzem,mintha én jobban odalennék érte,mint ő értem.Hétvégére meglett beszélve,hogy nem találkozunk, és én tegnap mégis mondogattam neki,hogy talizzunk már,és mondta,hogy pihenni akar, meglett beszélve,hogy nem talizunk, és nekem ez úgy jött le,mintha nem is akarna velem találkozin.

utcán boltban egyből elvárnám,hogy fogja a kezemet, nem mindig fogja, nem puszilgat állandóan,nem hív állandóan. Túlreagálom? Megfojtom szerintetek? Így visszagondolva valóban gáz,amit csinálok, de néha úgy érzem,hogy nem is szeret már engem, és szerintetek ha ezeket elhagyom, akkor elérhetem újra azt,hogy ő közeledjen egyre sűrűbben?



2019. jan. 6. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Ezek alapján jól érzed szerintem. Te jobban szereted mint ő téged. Meg is fojtod kicsit. Így nem lesz jó. Bár ha ilyen különbségek vannak akkor talán sehogy.
2019. jan. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy zárkózottabb inkább? És pluszba még "folytogatod " is a magy érzelemkinyílvánítàsokkal.
2019. jan. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez a válasz csak és kizárólag rám/a párommal való kapcsolatra érvényes, de leírom, hogy lásd: ilyen is van.

Én nagyon szeretem a párom, de nem mindig fogjuk egymás kezét az utcán. Néha igen, néha elfelejtjük, néha kell a kezünk gesztikulálni :D (az üzletben pláne nem fogjuk mert rohadt kényelmetlen egymásba ragadva vásárolni)

A bújással, puszilgatással meg az a helyzet, hogy akinek igénye van rá az bújik. Ha neki volt olyan napja, hogy menekülne a világból akkor ő az akit én ölelgetek, ha nekem van szükségem akkor fordítva. De tudnod kell, hogy vannak akik úgy működnek, hogy ha túl sok intimitást kapnak akkor már nincs szükségük többre. Van aki gyerekszülés/szoptatás után érzi, erről sokat olvashatsz. Egyszerűen annyi intimitást kap akaratán kívül, hogy túltöltődik és ha introvertált (lásd: pihenni akar-egyedül) akkor egyedüllétre is nagyobb szüksége van.

Ez egy olyan dolog a kapcsolatban, hogy ha nem egyformák az igényeitek akkor kompromisszumot kell kötni és megérteni a másikat. Ha egyformák akkor meg a barátnőd tényleg nem szeret.

Az utóbbira csak te tudhatod a választ. A kérdés az, hogy ideáig is ilyen volt-e megjátszotta-e az igényeit az elején, vagy most változott-e meg. Ezt pedig csak úgy tudod meg, ha beszélgetsz vele.

2019. jan. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A saját példámat írom le, nem tudom, mennyire releváns, de szerintem hasonló sztori, mint a tietek.

A barátom nagyon ragaszkodó és odaadó: hatalmas igénye van arra, hogy öleljük, pusziljuk, simogassuk egymást, rengeteg időt töltsünk együtt.

Én alapból lazább életbez szoktam: sok egyedüllét, szabad programválasztás és időbeosztás (nyilván nem korlátoz vavy ilyesmi, de másképp kell szervezni mellette az életemet)

Egy időben nagyon rámszállt: állandóan nálam akart lenni, velem szerette volna tölteni az idejét, én meg besokalltam, rettenetesne zavart, szinte fojtogatott...

Aztán megbeszéltem vele, hogy szeretem, imádom (mert így is van), de nekem kell idő a hobbimra, kell idő a kikapcsolódásra. Illetve ő is mindig azt csinálta, hogx megbeszéltük, hogy mikor jön és a végén addig tolta az időpontot, míg nem jött mondjuk egy nappal hamarabb. Na, ez iszonyatosan rossz volt, mert nekem voltak programjaim (ha más nem, akkor csak az, hogy olvasok vagy tanulok), esetleg nem rajtam múlott a dolog, máshoz is krllett alkalmazkodnom. Aztán ezt is megdumáltuk, nem lett belőle baj, de így legalább százszázalékosan rá tudok koncentrálni, ha találkozunk.

2019. jan. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, te jobban szereted.

A nőknek nagy nyugalmat ad az a tudat, hogy ha szakítanak, akkor másnapra van neki más. Ezért nem is veszik komolyan a kapcsolatot. A férfinál ez máshogy van, ezért ők jobban ragaszkodnak.

2019. jan. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én tisztában vagyok magammal, szeretethiányzos vagyok borzalmasan, ezért elvárnám,hogy mindig öleljen, pusziljon stb

Ő viszont mondta,hogy ő egyáltalán nem a nyálas fajta, nem szereti állandóan. Sajnos akkor elkell fogadnom ezt ,nincs más választás..

2019. jan. 7. 00:28
 7/7 anonim válasza:

Mindenkinek màs a szeretetnyelve(ennek èrdemes utàna nèzned)

Van aki segítséget nyújt,tàmogat.

Van aki a testi kapcsolattal fejezi ki,valaki ajàndékot vesz stb.

Lehet hogy a baràtnőd màshogy fejezi ki a szeretetét.

Ezeregy indok lehet rà,hogy miért nem fogja a kezed stb. Jò komminikàcióval biztos kiderìted.

2019. jan. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!