Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen belső gondolatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen belső gondolatokat éreztek a következő kijelentés kapcsán?

Figyelt kérdés
Valaki ezt momdja rólad: Minden közeledési kíserletét konzekvensen, nagy önfegyelemmel és önuralommal figyelmen kívül hagytam. Éreztek ebben olyasmit, higy igen csak meg kellett feszíteni magát az illetőnek, hogy ellenáljon?

2019. jan. 6. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Igen. De a tetteink, és nem az érzéseink határozzák meg, hogy kik vagyunk.
2019. jan. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Kb ez annyit jelent, hogyha még kétszer újra születnél, akkor sem kellenél neki.
2019. jan. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

"Éreztek ebben olyasmit, higy igen csak meg kellett feszíteni magát az illetőnek, hogy ellenáljon?"


Nem, én ebben inkább olyasmit érzek, hogy az illetőnek ahhoz kellett "megfeszítenie" magát, hogy udvarias és kulturált maradjon. Magyarul, hogy ne üvöltse le a nyomuló másik fejét.

2019. jan. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen. Egyértelműen tetszel neki, de valamiért nem akarja szorosabbra fűzni a viszonyt.
2019. jan. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hűha. Igen csak megoszlanak a vélemények. Régen dícsérgetett, hogy milyen szép a mosolyom meg a szemem. Csinos vagyok ilyesmi.
2019. jan. 6. 17:54
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet benne ez is az is.
2019. jan. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ez, lehet hogy az. Azért érdemes lenne tudni a háttérinfókat, ahhoz hogy megmondjuk van e értelme nyomulni tovább. Mert, ha családosról van szó akkor, akkor ne kínozd már szerencsétlent, ne kísértsd!
2019. jan. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja igen. Van felesége a pasinak, aki össze-vissza csalta. :(
2019. jan. 6. 19:52
 9/10 anonim ***** válasza:
És nincs elég férfi a halastóban, aki esetleg kicsit ígéretesebb is lehet, mert ki tud állni magáért? Azaz nem marad egy olyan kapcsolatban, ahol kihasználják és bohócot csinálnak belőle? Neked ez (a bohóc) vonzó?
2019. jan. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem már nem vonzó. El is durvult az ügy. Már nem annyira érdekel. Korábban oda voltam érte. Most meg ezt írta valakinek rólam. Sosem tudtqm hogy érez irántam, azért kérdeztem rá, mit jelenthet.
2019. jan. 7. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!