Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán már nem szeret?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


5 éve élünk együtt a párommal. Nagy reményekkel indultunk neki a kapcsolatunknak, hogy majd mi mindent másképp csinálunk mint az előző kapcsolatunkban. Annyira hittem bennünk.

De nem is ez a lényeg most.

Olyan szinten ellaposodott a kapcsolatunk, hogy elmondani nem tudom. Persze lehet csak én érzem így, de valami nem oké. Nem akar velem közös programokat (pl nyaralások, wellness hétvége, vagy elmenni vacsorázni). És persze úgy, hogy ezeknek a felét én állnám. Szóval mindig van kifogás, hogy miért NE! 6 hónapja mondtam neki, hogy ha nem lesz együtt töltött minőségi idő, akkor inkább elhagyom. Akkor megígérte, hogy jobban figyel majd rám. De nem történt változás. Mondtam neki, hogy vegyünk közösen egy lakást, vagy hazasodjunk össze, csak csináljunk már valamit, amit a párok szoktak, akik hosszú távra terveznek. Erre a válasza, hogy "Ő nem akar sem esküvőt, sem gyereket már". De nekem már az is elég, ha örökbe fogadunk egy kutyát. Tök mindegy, csak legyen már valami közös dolgunk, mert ez így hogy semmi közös célunk nincs nagyon gáz. Én csak mosok, főzök, takarítok, főleg, ha nálunk van a kisfia hétvégenként. Sokszor ingerült már akkor is, ha csak segítő szándékkal kérdezek tőle valamit. Minek teszek ebbe a kapcsolatba ennnyi energiát magam sem értem. Egyébként szeretjük egymást ölelni, egymáshoz bújni, stb. Sokszor kedves és humoros is. Szóval a másik oldalról olyan mintha még szeretne valahol, de a masik oldalról már egyáltalán nem érzem ezt.


Szerintetek menthetetlen a kapcsolatunk?

Voltatok már ilyen helyzetben? Változott valamitől?


2019. jan. 6. 21:21
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem egy ideje pont ez jellemzi a kapcsolatotokat,mindent erőltetsz ezerrel,kifulladásig.Legyen ez legyen az,nagyon fárasztó és fusztráló lehet.Még a szerepek is felcserélődtek,ha Te kérted meg a kezét.Csak folyamatosan arra játszol ezzel a viselkedéssel,hogy hogyan üldözd el magad mellől.Sikerülni fog.
2019. jan. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Bocsánat! Már ne haragudj, de tényleg nem erőltettem soha semmit. 5 év után viccesen mondtam (házasság) neki. És mióta erőltetés 5 év után, hogy felveted neki menjetek el valahova és ne csak otthon uljetek? Istenem, de sok a rosszindulatú ember!
2019. jan. 6. 21:31
 3/30 anonim ***** válasza:
61%

Én kérek elnézést,és olvasd vissza mit írtál,de főként azt ahogyan írod.Szerintem észre sem veszed,mit csinálsz.

Persze az is lehet,hogy csak simán nem egy úton haladtok,és nem együtt fejlődtök,és az egész egy természetes folyamat.Vagy most mit mondjak?Olyanokat,mint ami itt rendszeres,hogy biztos van valakije?Sajnálom,de kitartok a véleményem mellet.

2019. jan. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Én meg kitartok az mellett, hogy soha nem voltam követelőző és erőszakos sem (talán jobban ismerem magam, mint te). Azt alairom, hogy leírva elképzelhető, hogy annak tűnök. :)
2019. jan. 6. 21:40
 5/30 anonim ***** válasza:
73%

Voltam,aztán rájöttem h soha többet elvált töketlen,kölykös pasi nem kell hosszutávra max dugiszálni arra jok ezek másra nem.. Ne haragudj de egyáltalán elvált a palid? Mert elég gyanus h sehova nem megy veled nem visz nyilvános helyre max otthon mosol főzől és dugtok... Gondolkozz el h egyáltalán ismered e őt? ...

40N

2019. jan. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
42%
Jó,tarts ki Te is,én is kitartok.Nem ismerlek,az alapján tudok véleményt alkotni,amit Te leírsz.Akkor mit mondanak az ismerőseid,barátnőd?
2019. jan. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Elvált, igen.

Barátnőim azt mondják, hogy megjártam, mert csöbörből - vödörbe kerültem és ennek semmi értelme. Én szeretném rendezni vele a problémákat mindenképp, de gyanítom nem lehet.

2019. jan. 6. 21:49
 8/30 anonim ***** válasza:
42%
Azért nem kell kivágni azonnal.Most aki elvált az selejtes vagy mi? Meg lehet menteni sok mindent,csak ahhoz két ember kell.Tessék itt a Neked is tetsző válaszom,utána kell járni mi a férfi baja,mi okozza ezt a nem akarok semmi érzést.Nem jó a munka,depressziós,fáradt?Nem noszogatástól meg csesztetéstől fog javulni a kapcsolat,hogy legyen már valami,menjünk már valahova és a többi.
2019. jan. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Tényleg nem noszogatom, csak 5 év után felvetettem neki, hogy nekem ez így sajnos kevés. De hát...
2019. jan. 6. 21:59
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Gyanitom h neki igy tökéletes van egy cselédje otthon ingyen szex,az elvált pasik igen selejtesek mert legtöbbjük terhesen gyerekesen hagyja el a nőt mert macera van v épp vmi uj punciért lépnek tova na az az ujat is megcsalja ha a nejével megtette...

40N

2019. jan. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!