Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek, ha a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha a pasitok ilyent mondana nektek?

Figyelt kérdés
2 hónapos friss kapcsolatról van szó. Eléggé összevesztünk valami apró dolgon, és ùgy éreztem, hogy provokál engem. Ez miatt én megkérdeztem, hogy azért ilyen velem, mert szakítani akar velem, erre azt mondta hogy komolyan elkondolkozik rajta.( ezt én fenyegetésnek vettem) Szerinte én hisztiztem és bolhából elefántot csináltam. Érdemes ilyen pasival lennem, aki ilyen könnyen feladná a kapcsolatot, egy ilyen kis vita miatt? 23L
2019. jan. 6. 21:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
2 hónapos digi dugi miota kapcsolat?
2019. jan. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Leírnád hogy miről volt szó? Könnyebb úgy válaszolni. Amúgy a legtöbb ember dühében iszonyat dolgokat tud mondani. Aztán lenyugszik és rájön mit mondott.
2019. jan. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
megette a fene az egészet, ha 2 hónap után már ez van, még nagyjában a rózsaszín köd időszaknak kéne lennie szaros 2 hónap után
2019. jan. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
10%

A múltkor még azt irtad a kérdésekben,hogy szakítottatok.


OMG, ez kamu? 😂

2019. jan. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
29%
Sajnos ez van hogy a pasik nem kitartóak. Dobd ki mielőtt ő tenné ezt meg.
2019. jan. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
22%

Talán fölmérte, hogy egy hisztis nő mellett milyen lenne hosszú távon.

Látatlanban biztos vagyok benne, hogy nem a vita témája miatt ingott meg, hanem a vitastílusod (=hisztid) miatt.

2019. jan. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
39%
Nők sosem konbinálnak...😀
2019. jan. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%
Kombinálnak.
2019. jan. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
45%
Nem érdemes, szakíts vele. Manipulál már most, jól érzed. A szakítás után ő fog utánad loholni, mint a puli kutya, kicsit szívasd meg, de komoly, hosszútávon ilyennel nem érdemes foglalkozni.
2019. jan. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Rockarc ***** válasza:
65%

En ugy vagyok vele, ha valamit mondok, akkor azert vallalom a felelosseget. Direkt mondom azt es ugy, ahogy elhangzik. Veletlenul nem szoktam hadovalni. Veszekedes kozben meg durvan elo tud jonni, hogy a masiknak min kattog az agya. Felkerdezted, o meg egybol vissza is vagott.


En egyebkent nem ertem, hogy a veszekedes hogyan tud elfajulni addig, hogy mar nem is egy adott dologrol szol, hanem a masik bantasarol. Meg akart bantani, semmi ketseg. Tedd csak lapatra, o is epp ezen gondolkozik, legyel a gyorsabb.


42F

2019. jan. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!