Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha azt mondanád a párodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondanád a párodnak (távkapcsolat), hogy nagyon szeretnéd, ha virtuálisan meglocsolna húsvétkor, de ő erre közli, hogy nem szereti ezt a locsolkodást, és nem fog még virtuálisan sem meglocsolni, akkor te hogy éreznéd magad?

Figyelt kérdés
2019. jan. 6. 22:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%

Sajna biztos nem nőnék már tovább, ha nem locsolna meg a barátnőm.


191 cm f

2019. jan. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%

Jol.

Én sem szeretem a husvétot.

2019. jan. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%

Alapból nem mondanék ilyet mert utalom a locsolkodast hülyeségnek tartom

N24

2019. jan. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
47%

Hát ha akarod én meglocsollak (mondjuk vibren) bármivel amivel csak szeretnéd ;)

(33/F)

2019. jan. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Úgy látom ma se megy a szövegértés mindenkinek. A kérdés az volt, hogy ha VALAMIT KÉRSZ, MERT VÁGYSZ RÁ, és nem teszi meg - az hogy esne? Szóval aki azt írja, hogy nem is vágyik rá, mert utálja, hülyeségnek tartja, az minek ír? Nem ez volt a kérdés.
2019. jan. 6. 22:36
 6/17 anonim ***** válasza:
73%

Nem esne jól az biztos.

Engem is érdekelne ez a vituális locsolkodás.

Leírja a párod,hogy locs locs?

2019. jan. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
30%

...januárban locsolás...? Meg húsvét?


"hOI I'm TEMMIE!!!"


:D :D :D

2019. jan. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 B25 ***** válasza:
70%
Beszéld meg vele hogy ez neked fontos és vágysz rá. Ha elég intelligens és felfogja ezt akkor nem éli ezt meg nagy áldozatként.
2019. jan. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
26%

Ne haragudj kérdező de te konkrétan a locsolkodast kérdezted meg és nem azt hogy pl ha valaki vágyik valamire a kapcsolatban de a párja nem teszi meg ez hogy esne az illetőnek

Legközelebb értelmesen tedd fel a kérdést és ne utólag koltsd hozza minket lebasva.

2019. jan. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

8: Csak pl küld egy húsvéti képeslapot pár sorral, vagy egy vidám locsolóverset. Csak olyan jelzésként, mivel a szokás szerint a fiúk ilyenkor a nekik tetsző lányokat locsolják meg, hogy ne hervadjanak el.

De látom, ez az ide írogató pokróc emberek számára felfoghatatlan ez a szeretet-gesztus.

2019. jan. 6. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!