Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit tegyek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek ilyen helyzetben? (Többi lent) 23l

Figyelt kérdés
Van egy közeli ismerősöm akivel egy buli alkalmával összekavarodtunk de utána derült ki hogy több éve van barátnője. Meg is beszéltül a dolgokat hogy ez ennyi volt meg minden de egy helyen dolgozunk szóval gyakran beszélgetünk és folyton udvarol meg burkoltan ugyan de felemlegeti ami történt. Mit csináljak ilyen helyzetben? Jóban vagyunk és ezt nem akarnám elrontani.
2019. jan. 6. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne állj le vele,van neki több nő...Saját tapasztalat én voltam a felszarvazott, és aki megcsalja a barátnőjét feleségét, veled is megteszi.

40N

2019. jan. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy nem dobná ki a barátnőkét miattad, csak kellékr bancnak akar téged. Ne hagyd magad, bár te tudod, hogy mit enged a méltóságod :D
2019. jan. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Közeli ismerősöd, de nem tudod, hogy van barátnője évek óta. Az úgy érdekes...

Csináld azt, hogy eldöntöd, mit akarsz. Egyik lehetőség, hogy tényleg ennyi volt, ebben az esetben miért akarod őrizgetni a jó viszonyt? El kell küldeni a pichába, ha nem áll le, legfeljebb megsértődik, és tényleg leszáll rólad. A másik, hogy te alig várod, hogy legyen folytatás, és ő pont azért puhít, mert rutinos vén róka, aki tudja hogy kell levadászni a libát.

Ez utóbbi esetben addig tart a jó viszony, amíg hanyatt nem dönt.


Egyik esetben sem valószínű, hogy országos cimbik maradtok a nyugdíjig.

2019. jan. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Én is pont ezt írtam volna, közeli ismerősöd, de lövésed sincs, hogy évek óta párkapcsolatban él?

Na ne kamuzgassál itt mert pofán verdeslek...

2019. jan. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

Mielőtt hanyatt vágtad magad és szétraktad neki a lábad annyit minimum megkérdezhettél volna hogy van-e barátnője.

Ha akkor nem érdekelt most sem fog, dugasd magad vele tovább is.

2019. jan. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Aha, nem tudtad, hogy van nője, együtt dolgoztok meg közeli ismerősöd... Mesélj még!
2019. jan. 7. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jóban vagytok a közeli ismerősöddel, de nem tudtad, hogy van barátnője.


AHA.

2019. jan. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!