Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szakítani akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szakítani akar velem, ha nem fekszem le vele, de nem akar túl sokat várni, én meg nem akarok, de őt sem akarom elveszíteni. Mi a kompromisszumlehetőség? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
2019. jan. 7. 13:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
26%
Attól is függ hány évesek vagytok...
2019. jan. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%

És ő vajon mennyire szerethet téged, ha érzelmileg akar manipulálni és a szakítással zsarol téged?


Szakíts, egy ilyen h..lyére nem érdemes időt pazarolni.

2019. jan. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%

Aki menni akar arra rá kell adni a kabátot...

De ha az én barátom lenne nem neki kéne szakítania, én úgy kivágnám, hogy lába se érné a földet.

2019. jan. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%
Nincs kompromisszum. A szex az élvezetről szól, ha nem akarod vele csinálni, akkor nem, kész. Nem lenne jó, akkor mi értelme? Ha meg ezzel zsarol, jobb is szakítani.
2019. jan. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
32%

Itt nincs kompromisszum. A barátod teljesen jogosan szexelni szeretne a párkapcsolatában, te viszont teljesen jogosan a magad érzéseihez mérten azt mondod, egyelőre ezzel még várnál. Ebben nem lehet kompromisszumot kötni, ha ő ennyire türelmetlen te pedig ennyire nem akarsz lazulni (mondjuk ilyen zsarolás mellett meg is értem), akkor felesleges az egészet erőltetni.


Amúgy a helyedben én megszabnék egy határidőt, hogy meddig várjon rám, amiről úgy érzem, hogy addig valóban fel tudnék engedni mellette ennyire. Ha azt mondja, az túl sok, akkor felesleges erőltetni, ha a barátod nem érdeklik az érzéseid, csak az hogy dughasson, akkor valószínűleg nem ő a legjobb partner ilyesmire. Ha viszont tudtok egy reális időhatárt szabni, amihez ő is és te is tudjátok magatokat tartani és amikor oda juttok, átgondolni a kérdést, akkor talán van értelme a kapcsolatnak.

B verziónak javasolnám egyébként egymás testének felfedezését, kézzel illetve szájjal kielégíteni egymást.

2019. jan. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
51%
Nos a szex hozzátartozik a párkapcsolathoz de gondolom Ti fiatalok vagytok és ezért nem akarsz vele lefeküdni. Ha így van akkor ne engedj a zsarolásnak, majd akkor tedd meg ha úgy érzed felkészültél és itt az ideje. Ha most simán tudna veled szakítani mert ezt nem érti meg akkor viszont mi a garancia, hogy miután lefekszetek nem hagy el. Mert ez a hozzáállás nem túl nagy szerelemről árulkodik nekem.
2019. jan. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%
Ha megdug utána ugyanúgy lapátra tehet. Ha tényleg szeretne, ilyen zsarolózsdi nem jönne fel!
2019. jan. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%

Az, hogy a szex a párkapcsolat része, az csupán azt jelenti, hogy azzal szerelmeskedj, akivel szerelmesek vagytok. Nem azt, hogy automatikusan jár, vagy kötelező.

Aki ilyet mond, az nem szeret, csak meg akar dugni, és az se érdekli, ha neked rossz lesz. Ergo akkor is el fog hagyni, ha lefekszel vele.

A szex nem bűn, és jó dolog. De fontos, hogy az első alkalom se legyen negatív, mert az sokáig kihat.

2019. jan. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
81%
Szűz vagy még? Mert akkor tipli a kapcsolatból nem éri meg.. hidd el. Én rosszul döntöttem. Ha nem vagy szűz akkor mióta vagytok együtt hány évesek vagytok és mennyire tűnik neked komolynak a kapcsolatotok?
2019. jan. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
14%

A barátod, tehát kapcsolatban vagytok már, aminek a szex is szerves része napjainkban általánosságban. Ha ettől el akarsz térni bármi okból, házasságig nem, szűz vagy és hasonlók, akkor azt illik még a kapcsolat létrejötte előtt jelezni, hogy tényleg csak akkor legyetek egy pár, ha klappoltok mindenben. Ez így kuka kérdező és ha úgy van, ahogy írtam, akkor a te hibádból.

32/f

2019. jan. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!