Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jelent nektek valamit, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent nektek valamit, ha a férfi nem hajlandó venni virágot nektek?

Figyelt kérdés

Párommal nem olyan rég vagyunk együtt, de ismerem már kismaki korom óta.

Ő maga nagyon romantikus.. egyszer még, pár éve, úgy alakult, hogy barátnője volt, a bizonyos első komoly szerelme. Mit ne mondjak a lány úgy játszott vele, ahogy illik.. én meg egyszer elkísértem az ominózus leánynak venni egy hatalmas csokor rózsát (akkor barátok voltunk). Nos ez nagyon megmaradt bennem.

A sors érdekes fintora hogy összehozott bennünket.. Eljött az első találkozó. Semmit se kaptam, de én vittem neki ajándékot. Ekkor beugrott, hogy a másik lánynak mit vett.. akkor anno.. Csak kedveskeni akart neki szimplán! Semmi jeles alkalom nem volt!


Most, hogy összejöttünk, nekem még ennyit se tesz meg:( A lány előttem volt, lehet, fáj neki az, ami szörnyűségeket kapott.

Én nem hibáztatom, csak ez k...rva szarul esik..


Én reagálnám túl?

Nincsenek nagy igényeim, de tudja, hogy jól esne ez nekem.. pénze lenne rá, és amikor szóba is hozom, csak annyit kapok, hogy “tudom ám, hogy direkt célozgatsz, hogy kapj”

Na ez esett a legrosszabbul


Én 21/N ő 24/F



2019. jan. 7. 16:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
58%
Lehet hogy az előző kapcsolata miatt nem akar. Ott azt tanulta, hogy mindig vett virágot stb és bunkó volt vele a lány, ott is hagyta. Nem mer talán ez miatt. Ez probléma szokott lenni. Én is így kezdtem és ezért rosszul folytattam, szándékosan rosszul, mert azt hittem úgy a jó.
2019. jan. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
89%

Sajnos a csúszós utak miatt nem mer nekivágni az útnak a virágosig.

Várj tavaszig.

2019. jan. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
71%

Hézagtöltőkkel nem szoktak annyira foglalkozni,jo vagy arra a másik szerelem volt,neki járt a virág is az utododnak is fog,pasiknak ,kell mindig egy fix üritőkehely szamár aki melett keresik a lovat a nőt aztán a luzerebbek melett vigan lovagolnak párhuzamosan... Csak van aki idejébe levágja a szerepét van aki ebbe él évekig..

36N

2019. jan. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
39%

"A lány előttem volt, lehet, fáj neki az, ami szörnyűségeket kapott.


Én nem hibáztatom, csak ez k...rva szarul esik.."

Tudom, hogy szarul esik, de próbáld nem magadra venni és nagy becsben tartani mindazt, amit viszont kapsz és idővel feloldódik majd benne ez a gátlás.

A legelső randimon én is egy csokrétával szobroztam hiába, mert a lány "elfelejtette" a randinkat és elment a barátnőjével kézilabdameccset nézni. Soha többet nem vettem senkinek virágot már, csak kapcsolatban.

32/f

2019. jan. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

#1

Megértem ezt teljesen, erre talán tudok pozitívan gondolni, ha megőrzöm az optimizmusom. Hátha javul majd, ha ez van a háttérben.


#2

:D

Jogos! Nem rossz perspektíva! Csak mellette van pont a virágüzlet, megtenni alig húsz métert meg nem hiszem, hogy kocsit igényelne ;) :D

2019. jan. 7. 16:17
 6/26 anonim ***** válasza:
96%

Számomra nem jelentene semmit. Sokkal többet számít, ahogy viszonyul hozzám, törődik velem, èrezteti, hogy szeret. Ès az nem feltètlen materiális dolgokban testesül meg.

Az a baj, hogy ismered a múltját, ès összehasonlíthatod magad vele. Ha neki járt, neked mièrt nem alapon. Az több ève volt, akkor mèg ő is csak kóstolgatta a párkapcsolatokat, mostmár máskèpp látja a dolgokat. Persze szèp gesztus, de ezt nem lehet így elvárni, csak mert egy korábbi barátnőjènek vett.

Azèrt èrthwtő a reakciója is, milyen már, hogy Dávid a fülèt ezzel, így mèg ha kapnál is, már nem lenne olyan varázsa. Ezt tudja ő is.

Szerintem próbáld inkább megèlni a kapcsolatot, ès ne a tárgyi ajándèkokon pattogj.

2019. jan. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
7%

#5. Ne hülyülj. Gyalog nem csak beleseggel az árokba, hanem komolyan eltaknyol. Combnyak töréssel meg hogy a viharba repítsen a hetedik meny országig :D ?

Ne tavaszig, de várj egy kicsit, minden oké lesz :)

32/f

2019. jan. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
89%
Jaj istenem, miért kell minden szarságból problémát generálni? Lehet már úgy van vele, hogy majd akkor vesz ajándékokat valakinek, ha régebb óta együtt vagytok, mert addig lehet csak pénzkidobás. Nem ez számít. Elég éretlen vagy még, ha ilyesmin fennakadsz.
2019. jan. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne akadj fenn ilyen hülyeségeken. Azt nézd, hogy mi az a másik ezer dolog amivel kifejezi a szeretetét. Nem értem hogy lehet hisztizni ilyen butaságokon. Én sem ugyanúgy bánok a mostani párommal mint az előzővel, tök máshogy fejezem ki neki a szeretetemet. Az meg abszolút nem érdekel, hogy ő miket adott a volt barátnőinek amit nekem mondjuk nem. Ha meg valaki állandóan cseszegetne ilyenekkel, hogy hát de az előző páromnak is vettem ezt meg azt biztos, hogy teljesen elvenné tőle a kedvem.
2019. jan. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

#3

Sajnálom, hogy ennyire negatív komment jött Tőled. Majd idővel kitapasztalom, talán kiforrja magát.. mint mondtad is, remélhetőleg IDŐBEN......


#4

Kedves #4!

Nagyon nagy elismerésem, amiért Te ilyennek maradtál meg a történtek ellenere:( Sajnálom, hogy ezt tette veled az az illető! Viszont sokat jelent már az is, hogy kapcsolatban Te magad veszel virágot. A párodnak jól eshet a figyelmességes.. mégha nem elsőre kapja meg. Irigykedem kicsit!


Megfogadom szavaid, várok vele picikét, hadd engedjen fel egy kicsit.

2019. jan. 7. 16:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!