Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom megharagudott rám egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom megharagudott rám egy szerintem jelentéktelen dolog miatt, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Új munkahelyen kezdtem és mivel jóval tapasztaltabbnak tartja magát és van némi gyakorlata különböző tárgyalásokban, felmerült az ötlet, hogy átfutja a munkaszerződésem. Azonban mivel én is jogász végzettségű vagyok, így a megkérdezése nélkül aláírtam a szerződést, hiszen nem vagyok hülye, felfogtam, semmi bonyolult nem volt benne stb., csak egy ötletként merült fel a dolog és úgy sem lett volna min egyezkedni...

Ezen teljesen kiakadt, megsértődött, azóta szinte alig beszél velem, flegma, leráz. Közben beteg is lett, ez még jobb ok, hogy ne találkozzon velem.

Ez már egy hete tart. Elnézést kértem, elmagyaráztam neki a helyzetet, de nem érdekli semmi.

Várjak amíg lenyugszik? Ideges, gondolkozós típus, nem szeretnék vele emiatt a súrlódás miatt szakítani.

27N



2019. jan. 7. 21:11
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerre egy irányításmániás idegbeteg meg egy hisztizős kis dedós. Tudod, mikor fog lenyugodni? Amikor te futsz utána és könyörögsz neki, hogy bocsásson meg, amiért nem kérted ki az engedélyét. Egy lassan 30 éves, értelmiségi nőként észre kellene venned, hogy egy manipulátorral jársz, aki ilyen apró lépésekkel haladva fogja átvenni a kontrollt az életed felett.
2019. jan. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
90%
Máskor is szokott veled így viselkedni?Mert akkor az utal bizonyos személyiségre.
2019. jan. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
96%
Te jó ég...és még te kérsz elnézést??
2019. jan. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Rövid ideje vagyunk csak együtt, tudom, hogy szeret irairányítani,főleg az üzletben, velem is próbálkozott de elfogadta döntéseim, eddig.
2019. jan. 7. 21:19
 5/29 anonim ***** válasza:
96%

Jogod van aláírni egyedül a szerződést. Ennyi. Kész. Nincs miről beszélni.


Pontosan mi is a bajod ?

2019. jan. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
92%
Nem fog lenyugodni,szerintem addig leszel jó Neki,amíg táplálod az egóját.Utána nem fogja zavarni,ha vége.Az is lehet ha nagyon ellenkezel aa terveinek rendszeresen,akkor ő vet véget és áll tovább,de előtte feléget benned mindent,hogy egy nagy adag kisebbrendűséget érez.Gondolom most várja,hogy esedezz a bocsánatáért.
2019. jan. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
95%

Óvoda :D

Keress egy érett férfit, ő csak egy sz@ros dedós, aki hisztizik, mert nem az van, amit ő akar. Különben is, mi köze hozzá, hogy mit írsz alá... Felnőtt nő -, és még csak nem is a felesége vagy.

Kontroll - mánia. Ennyi.

2019. jan. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

A problémám annyi, hogy szerintem is igazam van és mégis én érzem magam rosszul.

Gyerekesen viselkedik valóban, pedig 40 éves elmúlt...

2019. jan. 7. 21:35
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem kezel egyenrangú félként ez látszik. Próbál atyáskodni feletted és irányítani az életed. A kérdés, hogy te ezt meddig hagyod.
2019. jan. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
76%

Ne már nálunk is ekkora a korkülönbség azt volt hogy feleségemet átvette a főnöke a fizetéssel és hónapokig nem vette észre.


Én hagytam, nem pörögtem ezen egy hétig, benyogtem neki hogy nézd, te könyvelő azok meg számok. Párhuzam. Tudod... Könyvelő -- szamok

.. szoval érted ....


Ezzel én lezartam a témát. Téged át se vertek csak ő olvasni akar és mint egy 5 éves morcizik. Szvsz ez eléggé alja, én speciel nem érezném magam rosszul a helyedben de azt csinálsz amit akarsz.

2019. jan. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!