Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszer ilyen másszor olyan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer ilyen másszor olyan a párom hangulata Néha nagyon aranyos néha meg kicsit távolságtartóbb Másnál is van ez így?

Figyelt kérdés

2019. jan. 7. 22:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Nem, mások mindig tök ugyanolyanok.
2019. jan. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Érdekes, más ha akármi baromságot kérdez arra mennek a válaszok

De ha valaki próbál kérdezni viszonylag normálisan akkor ez van :D

2019. jan. 7. 22:19
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is ilyen hangulatember. Tegnap és ma pont távolságtartóbb.
2019. jan. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És ezt hogy lehet kezelni? Te hogy szoktad?
2019. jan. 7. 22:22
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Lehet h néha szüksége van magányra, igényli a magányt; olyankor egyedül akar lenni, és ezt tartsd tiszteletben, amikor nincs kedve kommunikálni,
2019. jan. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Úgy kezeltem, hogy ma nem bírtam tovább és rákérdeztem, hogy miért beszél velem ilyen közömbösen tegnap óta? Történt valami, amit nem mond el? De csak annyit mondott, hogy szerinte rosszul érzem és hülye vagyok. Ő csak fáradt.
2019. jan. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ezek a rejtélyes pasik :D
2019. jan. 7. 22:33
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Magukkal van bajuk,ezért nem tudnak normális szintet nyùjtani.
2019. jan. 8. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hangulatember. Jellemző hogy önző sokszor és egoista. Mondhatom ezt mert én is az vagyok, voltam. Igyekszem megtanulni uralkodni magamon. Jól haladok. A felnőtté válás nem könnyű... de érdemes változni, megéri. Ezt tapasztaltam. Ez ad erőt a kitadtáshoz. Megmondom őszintén, hogy tapasztalataim szerint az ilyen hangulatongadozásokat a szintén hangulatember tudja “kezelni” vagy legalábbis hevesen kifutni ha arról van szó. De ha nem ilyen a párod vagy a barátod. Az csak szenved tőled. Szar kedved van, beszólsz, majd hirtelen kijössz belőle hisz “kiadtad” de a másik még mindig full be van fordulva miattad... ez nem jó. És leginkább a hangulatingadozónak kell megtanulnia viselkedni. Szerintem!
2019. jan. 8. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Csak az előlényeknél van így,emberek állatok növények is állítólag.A papucsállatka és az amőba nem.
2019. jan. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!