Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg elfogadhatatlan, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg elfogadhatatlan, ha valaki megöleli az ellenkező nemű barátait?

Figyelt kérdés

Egy másik kérdésre adott válaszok kapcsán merült fel.


Tehát ha valakinek van párja, és találkozáskor és/vagy búcsúzáskor öleléssel köszön el egy ellenkező nemű baráttól, valóban sokakban vált ki féltékenységet, ill a bizalom megerendülését?


2019. jan. 8. 05:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Én ilyenkor picit féltékeny vagyok, de nem osztom meg a párommal. Teljesen normális, ha megöleli egy jó barátját, bízom benne, mégsem tetszik. Viszont az ő élete és nem akarom korlátozni abban, hogy hogyan köszön a barátainak.
2019. jan. 8. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Nekem ez eszembe sem jutott még soha, hogy emiatt féltékenynek lehet lenni. Mi és a baráti köröm amúgyis hisszük a szeretet nyelvét, és ha elbúcsúzunk, kifejezetten direkt ölelés is van... ettől lesz jó az egész... szóval érthetetlen, hogy van másik oldal. Persze megértem, csak kár, hogy kimaradnak ebből...
2019. jan. 8. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Miért volna az? Nálunk ez természetes.
2019. jan. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Gyépésmérnök ***** válasza:
70%
Egy betegesen féltékeny nőnek teljesen mindegy mit csinál a párja, minden helyzetből kihozzaazt amit a kisebbrendűségi komplexusa diktál. Az ilyet azonnal ki kell dobni, mert tönkreteszi az életed.
2019. jan. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
51%

Mivel nem úgy nőttem fel és sajnos nincsenek is barátaim, se baráti köröm ezáltal. Illetve barátnőm is alig volt, egyrészt számomra zavaró lenne. Hiába, hogy ő ebbe nőtt bele. Amúgy se hiszek úgy a fiú-lány barátságban. Mert legtöbbször úgy is többet akar az egyik mint a másik.

Plusz, nagyon kicsi az önbizalmam, nem is érteném meg, hogy az adott lány miért választott engem, hogy mit tud bennem szeretni.


De ezzel szembe meg ott áll a másik helyzet: nagyon sok lány/nő hisztériázik azon, hogy ha a párja a saját lány barátait ölelgetni, mert sokszor ők se fogadják el a helyzetet.

2019. jan. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
33%

Én nem szoktam csak úgy olelkezni. Nem ölelgetem a haverjaimat se sem a haverok nőjét.


Miért kellene olelkezni ???

2019. jan. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyan férfi barátom van, akit meg szoktam ölelni. Az elején furcsa volt a páromnak, de aztán megismerték egymást és rájött, hogy milyen ember. Azóta ő is megöleli. Néha már én vagyok féltékeny.😀 Az amúgy nekem is furcsa, ha valaki mindenkit ölelget, de a hozzánk legközelebb álló embereket természetes, hogy megszeretgetjük egy kicsit, főleg amikor ritkán tudunk találkozni.
2019. jan. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ennyi belefér. (Először azt olvastam, hogy megöli - az tényleg elfogadhatatlan lenne :D )
2019. jan. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ölelés és ölelés között is vanak különbségek.És ennek egy idő után látható jelei.

Ha a társaság minden tagjától öleléssel búcsúzik,nincs abban semmi,az màr kellemetlenül érintene,ha van egy legjobb női barátja,de csak mert nem hiszek az ilyen nő-férfi barátságban.

2019. jan. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
10%
Nem zavar, viszont a páromon kivül utálok bárkit ölelgetni, puszilni. Igy ha ilyet látok, egyértelmű számomra, hogy ott több van mint sima barátság.
2019. jan. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!