Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell a pozitivum nem?

Figyelt kérdés

Parkapcsoltban élek már 9 éve,fiatalon jöttünk össze.Lehet a megszokás,de engem úgy bánt hogy a párom már nem dicser mint régen,ha kisminkelem magam nem azt mondja hogy dejol nézek ki,hanem hogy kinek vakoltam már ki magam?Vagy keresztelore voltunk meghivva,természetesen kioltozik az ember olyankor.Egy térdig ero szoknyat vettem fel,amire ő annyit mondott ku.v.s.

Persze neki is mondtam már ezeket,azt mondta hogy oda fog figyelni de semmi változás nem történt.Nekem igenis szükségem van arra hogy nőnek érezzem magam,kapjak pozitív visszajelzeset a paromtol.De lassan évek óta semmi,de viszont bánt engem hogy ezt érzem,ha en megtudom dicsérni egy fodraszkodas után hogy hmm de jól nezel ki,akkor ő miért nem?Meddig varjak a változásra?

28 N


2019. jan. 8. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Dobd ki minél hamarabb. Ez már csak rosszabb lesz!
2019. jan. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szintén fiatalon jöttünk össze és szintén 9 éves a kapcsolat. A férjem minden egyes nap megdícsér, smink nélkül és kócosan is. Minden embernek kell a dícséret. Ha ez neki nem alap és megbeszélni sem tudjátok, értelme nincs az egésznek. Ilyen esetben történik meg, hogy majd más férfi megdícsér téged, aki ezért elkezd majd vonzani és nála "vígasztalódsz".
2019. jan. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!