Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 éve volt utoljára komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ssdff kérdése:

2 éve volt utoljára komoly kapcsolatom. Demoat találtam egy nőt akivel elkezdtem járni. Furcsa az, ha nem érzem úgy, hogy komoly párkapcsolatot szeretnék vele?

Figyelt kérdés
Gyönyörű hölgy , kedves ,aranyos,de mégsem érzem úgy ,hogy mellette a helyem. Középiskolában végzős hölgyről van szó, de mivel dolgozom nem tudunk minden nap együtt lenni ugye miután neki az óráknak vége. De muszáj dolgozni és egy friss kapcsolat elején az embernek kell egy kis levegő is ,hogy maga vagy barátokkal legyen.
2019. jan. 8. 19:36
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Sokszor megsertodik a semmiert es mindig nekem kell bocsanatot kernem.
2019. jan. 8. 19:50
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Ami neked semmi, az neki probléma. Ezért kell tisztázni, kinek mik az igényei, elvárásai.
2019. jan. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ma pl: annyit mondtam ,hogy sajnos nem vagyok kozepiskolas mint o es nem tudok minden napot vele tolteni ,mert munkam van. Erre megsertodott ma is.
2019. jan. 8. 20:01
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, akkor ne egy iskolás gyerekkel kezdj. Erre mégis mit lehet mondani?
2019. jan. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez a nő egész életében, a halála pillanatáig, ilyen sértődős lesz. Ha ezt tolerálod neki (aligha), akkor kérj tőle bocsánatot amíg vele leszel. Ő nem szűnik meg megsértődni, attól ne félj! A szépségét pedig tegye az ablakba, hogy mások is lássák...

F.

2019. jan. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azért engem érdekel hány éves vagy.Mégis mekkora a gondolkodásbeli különbség?
2019. jan. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Öööö.. mert mondjuk még gyerek, azért?
2019. jan. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Háát...végülis lehet.☺
2019. jan. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
22 vagyok ő pedig 17.
2019. jan. 8. 22:04
 10/12 A kérdező kommentje:
Azt mondja ne akarjam megváltoztatni. Nincs gondom azzal ,ha egy nő néha néha megsértődik vagy hisztizik. De ne napi rendszerességgel ,mert ahhoz senkinek nincsen kedve. Leűlök ,majd holnap beszélni vele és megmondom ,hogy döntse el mit szeretne. Vagy egy normális kapcsolatot vagy keresssen olyat aki ezt elfoglya viselni.
2019. jan. 8. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!