Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél év szélcsend után újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél év szélcsend után újra találkoztam az exemmel. Még mindig szeretem, de félek, vajon működhetne? 21/N

Figyelt kérdés
Tavaly januárban találkoztunk, majd én márciusban ki mentem fél évet külföldre tanulni. 2 hónap volt az egész együtt, de nagyon közel kerültünk egymáshoz, ő komolyan tervezett velem, de én míg kint voltam megijedtem az elkötelezettségtől. Májusban szakítottunk, makd júniusban mikor haza jöttem megbeszéltük a dolgokat. Megijedtem, mert azt mondta pár hónap után, hogy ha így haladnak a dolgok jövőre már lány kérés is lehet. Sosem volt komoly tartós kapcsolatom, valahogy nem jött össze. Most fél év után felkerestem, találkoztunk megbeszéltünk sok mindent, érzem hogy szeretem, s ő is engem. Viszont félek, hogy ismét beijdenék és ő is. Az a baj, hogy szeretek független lenni és még sok mindent akarok látni, s félek hogy ha együtt lennénk nem sikerülne, holott lehet alaptalan, sőt.. mindenben támogatná. Beszéltünk arról, hogy megpróbálnánk újra, de fél hogy ismét megijedek. Nem akarom megbántani, tényleg szeretem s a céljaink is hasonlóak, meg van ami kell egy sikeres kapcsolathoz, de ez olyan valós hogy megrettent. Le lehet ezt gyűrni valahogyan? Tudom hogy ha megpróbáljuk ott már minden vagy semmi lesz és sok munkával is fog járni, hogy például újra megkedveljenek a szülei és más hasonló dolgok. Nem is tudom hogy fogalmazzam meg a kérdésem.. Félek ha nem adunk esélyt ennek akkor sosem lesz még egy ilyen férfi az életemben. Ő tényleg egy olyan ember, aki mellett boldog lennék, türelmes, meg értő és figyelmes mindig. Van köztünk 7 év, ő 28 ezért biztosabb is magában és jobban átlátja a dolgokat, nekem ezen még dolgozni kell.

2019. jan. 8. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fel ev kapcsolat utan lagzi, ez osztan a komoly kapcsolat
2019. jan. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat, rosszul fogalmaztam. Az volt a lényege, hogy ha ilyen összhangban haladunk, akkor meg is kért volna, de nem egyből, ha utána számolsz másfél év után, lehet tovább is várna/ várt volna, csak próbálta a tudtomra adni, hogy ilyen nőt képzelt el magának, amit kicsit érdekesen fogalmazott meg.
2019. jan. 8. 21:40
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd találkozzatok 5 év múlva,ne haragudj,de ezt gondolom.
2019. jan. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy ő 28 évesen már úgy érzi, hogy túl van azon, amire te most vágysz, és ezzel a korai lagzival akarna magához kötni.

Hiszen ő már megélt mnindent, amit akart, te fiatal, csinos és szép vagy, fel is nézel rá, ő most már be akarja biztosítani a családalapítást.

Neked azonban (és ehhez minden jogod megvan) ehhez egyáltalán nem fűlik a fogad. Innentől kezdve pedig alapjaiban omlott össze a "közösek a céljaink" tézis. Ez egyszerűen NEM IGAZ. Jelen helyzetben nem közösek a céljaitok.


Csak te azt hiszed, hogy ha már ez a kapcsolat is ennyire nehezen jött össze, akkor majd nem lesz más. Pedig lesz. Átlagos nőként, átlagos életvitellel is évi több tíz férfi fog feléd közeledni, ha kicsit is jobban nézel ki, akkor a százas nagyságrendet is elérheti majd.

2019. jan. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nehezen jött össze egy ilyen kapcsolat, amiben ennyire megnyíltam valakinek és éreztem, hogy úgy jó az egész. Alapjában véve az a baj, hogy nagyon könnyen ismerkedem a férfiakkal és szeretem is ezt. Volt már jó pár kapcsolati próbálkozásom, de nem passzoltak, vagy meguntam. S pont ez ijesztő, hogy tapasztalatom, lehetőségem van, de nem látok rá arra, hogy milyen lenne egy komolyabb dolog.
2019. jan. 11. 13:36
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

21 éves vagy és még rengeteget fogsz fejlődni, tanulni, tapasztalni és látni a világból.


Most az a kérdés, hogy járjatok-e újra, és nem az, hogy hozzámenj-e feleségül!

És ha szereted és ő is szeret Téged miért ne próbálnátok meg újra együtt?


Csak nyerhetsz vele, egy társat vagy tapasztalatot, vagy mindkettőt.


Szerintem hajrá!!!

2019. jan. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet próbálni, elvégre vesztenivalód nincs. Előtted az élet, bárhogy döntesz.
2019. jan. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21 évesen még értelmetlen évekre elköteleződj. Túl sokat fogsz még ahhoz változni.
2019. febr. 9. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem kötném le magam ennyi idősen.Ha nem akar rád erőszakolni olyasmiket hogy gyerek,házasság,oké,nézd meg hogy alakul,de ha kimondottan pontos céljai ezek a dolgok,amire választ vár,hogy igen vagy nem,akkor a nemre szavazok.
2019. febr. 9. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Talán szereted őt, de úgy tünik a leírásból, hogy annyira mélyen nem vonz a személye, hogy a szabadságot (ismerkedések, saját vágyak) fel add miatta. Szerintem ez a döntő. Ő nem olyan fontos. Illetve fontos, csak mellette nem lehetnek saját utak. Akkor ez - akárhogy is kerülgetjük - nem mély szerelem, inkább csak barátság.


Amikor megtalálja egy férfi azt a nőt, aki szivének ilyen fontos, akkor merül fel az elköteleződés. Lehet hogy ez ijesztő kívülről, de ha te tudnád hogy ki az akiben 100%-ig biztos vagy, annyira bejön mindenhogy, akkor te sem keresnél tovább.

2019. febr. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!