Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből veszem észre, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből veszem észre, ha nem szeret már, nem kellek annyira?

Figyelt kérdés

Alapvetően tudnám én ezt magamtól is.

De egy hónappal ezelőtt majdnem elhagyott, és én észre sem vettem, hogy itt tartunk. Mivel foglalkozott velem így is, majdnem minden nap együtt voltunk, ha meg mégsem, akkor betudtam annak, hogy szeretne néha egyedül/barátokkal is lenni. Ami szerintem normális.. Az volt a fő gond, hogy állítólag nem veszem komolyan a kapcsolatot. Szerintem de, de hát még csak pár hónapja vagyunk együtt.

Azóta valahogy sokszor agyalok azon, hogy elsőre sem vettem észre, hogy mi baja van, lehet most is van neki baja velem, de nem veszem észre. Valahogy nem bízom abban azóta, hogy hosszútávű lesz a dolog. Nem szeretnék úgy járni, hogy azt hiszem minden ok, miközben nem, aztán egyszercsak hirtelen ki leszek dobva.


N


2019. jan. 9. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én exem is sunyi volt, nem mondta, hogy gondjai lennének, szeretve ölelgetett, stb. Csak szakitas UTÁN boritott rám mindent. Ő mar előre tudta hogy kidob.

Utolag amikből észrevehettem volna

- amikor velem volt nem a mát élte meg, folyamatosan azon kattogott hogy a cégea bulit várja, ezt elmondta tizszer is akkor is amikor vki szulinapjara keszultunk

- szexben elkezdett mindenfélét kiprobálni rajtam (gondolom tudta elore hogy meg fog szűnni igy még lezongorázott pár dolgot kicsit alázo kihasználot is)

- tul sokat kezdtem azt érezni, hogy hiányzik, nem jön, pedig érthetőek voltak az indokai

- kerülte a beszélgetéseket, amikor tudtunk volna mélyebben beszélgetni kettesben, elkezdett lehangolo filmeket nézetni velem

- családtagjaimhoz már nem jart abszolut velem

-visszaadott mindent amit kapott pl sokat vacsoráztattam en foztem, a végefelé vendégul làtott az anyujával (gondolom hogy ne mondhassam azt hogy kihasznalt)

- amikor látta hogy exemnek irok, vagy más pasi udvarolna, nem vagta mellbe, zero féltékenység, csak enyhén a szàjàt huzta és ennyi, nem is szolt

- egyik mondatában amikorpanaszkodtam h hianyzik, elmondta hogy en teljesen egy szinten vagyok neki mindenkivel, azaz ugyanannyi idot szan csaladra, haverokra es a parjara(a valosagban en kaptam a legkevesebbet)


Es ilyesmik

2019. jan. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Igazából elég egy felvillanó üzenet amit te veszel előbb észre és nem a párod. Az én exemnél semmit nem vettem észre, pedig együtt dolgozunk, szinte együtt éltünk, de amikor én láttam meg előbb a telefonját, amikor az exe írt rá, már léptem is, ő pedig másnap már vele volt.


Lehet hogy nálatok nincs más még a képben, de remélem a lényeg érthető volt.

2019. jan. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt a kiprobalni meg mindent gyorsan a szexben dolgot en is tapasztaltam. Gyonyoru dolog...

+ ha otthagytam volna veletlenul valamit akkor utanam szolt h ezt itt ne felejtsd velellenul, pedig regen nem banta.

2019. jan. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pár hónapja vagytok együtt, 1 hónapja már el akart hagyni. Ez szerintem elég jel.
2019. jan. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!