Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal összevesztünk de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal összevesztünk de tegnap itthon aludt, ma meg megint nem tudok róla semmit. Megint miért nem keres?

Figyelt kérdés
1 hétig nem is találkoztunk,a nagyijánál alszik azóta, tegnap váratlanul jött haza és nagyon látszott rajta, hogy hiányoztam neki,mondta is. El köszöntünk el is indult de aztán meg gondolta magát vissza jött és itthon aludt. Olyan jó volt,egész éjjel bújt hozzám és ölelt. Reggel szépen váltunk el. 4 óra körül beszéltünk és dolgozott, sokszor el húzódik a munka nekik estig. Viszont már biztos, hogy el ment ahol jelenleg egy hete van, a nagyijánál. Fel sem hív, én meg nem akarom zaklatni. Azt hittem már minden okes lesz.. Mindketten tehetünk a veszekedésről, de nagyon sokat veszekedtem vele az utóbbi időben.
2019. jan. 9. 20:34
 1/2 Rockarc ***** válasza:
78%

Sajat peldamonbol tudok kiindulni. Egy veszekedes utan az exemen fel oraval kesobb mar eszre sem lehetett venni, mar el is felejtette. En viszont kemenyen agyaltam meg rajta, hogy ki mondta, miert mondta stb, kozel 120-as pulzusszammal. En nehezen bocsatok meg es nem tudok csak ugy atlepni a dolog felett.


Az, hogy a parod latszolag megbocsatott, nekem ugy tunik, hogy hezital. Szive szerint menne hozzad, az esze szerint nem. Kritkus szintre romlott a kapcsolatotok, ha nem tudjatok megbeszelni, akkor ennek vege lesz. Es itt nem 1 db veszekedes utohullamait kell elsimitani, hanem a genralis problemakat kene atbeszelni, ki es megegyezni.


42F

2019. jan. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet hogy szeret de ha állandóan veszekedés volt arra nem vevő az ember. Sajnos a veszekedések megölik a kapcsolatot.

Nekem 2 éves kapcsolatom volt de a végén már attól volt gyomoridegem, hogy éppen miért fog veszekedni.

28F

2019. jan. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!