Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kell ezen megsértődnie,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ezen megsértődnie, tényleg bunkó voltam?

Figyelt kérdés
Páromnak nem lehet gyereke, nekem viszont van egy 12 éves lányom, és egyik este a párommal összevitatkoztunk valamin gyereknevelést illetően. Ő sokkal többet igényelné, hogy legyünk kettesben, hisz már nem olyan kicsi a lányom. De nem egy-egy hétvégére gondolt, hanem hogy több napra menjünk el, vagy legyek nála, és addig a gyerek otthon van egyedül, vagy ott vannak a nagyszülei. Oké, hogy segítenek anyuék, de ez a gyerek az ENYÉM, nem sózhatom mindig rájuk és neki is szüksége van rám még, hiába nagy már, azért egy 12 éves lánynak még nem kéne hetekre otthon maradnia. És csak nem akarta megérteni a dolgokat, és mondtam neki, hogy ő ezt nem értheti, neki nincs gyereke. Erre ő meg megbántódott, hogy hogy lehetek ilyen bunkó. Mondtam, hogy ezt nem bunkóságból mondtam, de ezt nem tudom szebben mondani, ez tény. Aztán tökre megsértődött ezen. Tényleg bunkó voltam?
2019. jan. 9. 21:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
61%
Nem.Maximum érzéketlen. Viszont az igazság, hogy egy 12 éves gyereket nem hagyunk egyedül még 1 napra sem. Nem hogy hetekre...
2019. jan. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
24%
12 nem 2 12 13 már eltudja magát látni ha nincs fogyatékosra nevelve..
2019. jan. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
42%

12 évesen már napokat voltam egyedül, mert édesanyámnak dolgoznia és tanfolyamra kellett járnia egy másik városban. Megtanított mindenre és hamar önálló lettem.

Szerintem ezesetben a párodnak van igaza.

Azt írod, azt mondta, pár napról lenne szó, utána meg azt, hogy hetekre....döntsd már el legalább. A hetek az a te találmányod, ő pár napot mondott.

2019. jan. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem is érzéketlen voltál.Nekem az tűnt fel abból amit írtál,hogy egyébként sem jártok el túl sokat kettesben hétvégézni,gyerek nélkül,minden nélkül.Bocs,ha tévedek.Ezèrt nem érti Ő sem hogy ha nagyobb a gyereked,akkor miért nem lehet megoldani egyszer egy hoszabb közös kiruccanást.Szerintem a barátod is szeretett volna gyerekt,csak épp nem lehet,ezért még inkább rosszul jött ki a beszólásod,hogy nem tudhatja.A nagyszülők mindig általában szeretik ha az unoka ott van.Sztem rátokférne az a hoszabb utazás,nem két hét persze.
2019. jan. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
50%

Nem voltál bunkó, akkor se, ha neki ez fájt.

Nekem nem lenne pálya egy olyan férfi, aki ennyire nem tudja felfogni, hogy anyaként nem úgy megy az ismerkedés, mintha gyerektelen lennél. Abba gondolj bele, hogy ha a lányod ezt rosszul fogadja, akkor helyből onnan indul, hogy utálni fogja a pasidat.

2019. jan. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
81%

#2


Ez 12 éves az gyerek, NEM ÖNELLÁTÓ FELNŐTT! Aztán a magadfajta figyelmetlenek csodálkoznak, ha leég a ház, vagy a gyerek megsérül. Nem az ő feladata az, hogy megmelegítse magának a kaját, meg mi egymást..stb. Azért van a szülő, hogy ezt mind ő tegye meg.


Kérdező, a ti kapcsolatotok már eleve halott ilyen szempontból, mert ő soha nem fogja megérteni, milyen az, hogy valakiért felelősséggel tartozunk. Egy gyereket nem kell úgy kezelni, mint egy érett felnőttet.

Szerintem szakítsatok, ez a téma örök konfliktus lesz nálatok.

2019. jan. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
58%
Nem voltál. Nyilván ilyen szituban hülyén jön ki, de nem voltál az. Ő reagálta túl.
2019. jan. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
32%
Egy 12 éves nem tud kaját melegíteni? A szülőnek kell elétenni a meleg kaját? És ha dolgoznak a szülei este ötig, akkor addig éhen marad?
2019. jan. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
33%

Ne a gyerekre fogd h nem akarsz a pároddal ketttesben egy napot percet se lenni,mert a gyerek ugyan,csak rákened,tudod kinék kéne egy pasi aki a gyerekére hárit,h miatta nincs közös mozi közös vacsi közös semmi. Miattad nincs a csaj is érzi h nem jo mert nem akarsz vele semmit ketttesbben max dugni.. Jo volna elengedni h találjon olyat aki vele akar lenni nem csak űrit mert nincs ott az exe erre..

40N

2019. jan. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
71%

" És ha dolgoznak a szülei este ötig, akkor addig éhen marad?"


Létezik menza, ahol a gyerek meleg kaját kap, és az uzsonna tudtommal nem meleg kaja.

2019. jan. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!