Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés

Kb egy hónapban úgy vettem észre elkaptam egy nemi betegséget úgy, hogy csak a párommal szoktam lenni és rendszeresen tisztálkodom, igényes vagyok, vigyázok magamra. Gyógyszerrel szoktunk védekezni. Nem említettem neki, nem élünk együtt és azon a héten nem is találkoztunk. Voltam orvosnál, kaptam gyógyszert és ki is gyógyultam belőle.

Tegnap összekaptunk párommal és valahogy szóba hoztam egy célzást ami arra utal, hogy én megcsalhattam volna. Nem csaltam meg egyébként.

Majd a fejemhez vágta, hogy elkapott tőlem egy nemi betegséget, mert ő nem volt senkivel és biztos én voltam.


Hogyan reagálnál egy ilyen vádra?



2019. jan. 10. 22:10
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Szóval, elkaptál valamit és ahelyett, hogy megbeszéltétek volna, még hergelted célzásokkal, hogy megcsalhattad volna? Wtf? Baromira joga lett volna tudni a dologról, mert így csak adogatjátok egymásnak. Nem vagy normális, ennyi a véleményem.
2019. jan. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Nemi betegségről, gombás fertőzésről, vagy bakteriális dologról beszélünk? NEM minden csak szexuális úton terjed.
2019. jan. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Hát menjetek el orvoshoz mindketten, azt kúráljátok ki magatokat, ha van valami baj. Amúgy nemtom, hogy megcsalhatott-e , vagy esetleg a korábbi kapcsolatából rajta maradhatott valami, vagy nemtom, esetleg ő nem vigyázott nem figyelt valamire, vagy valamelyikőtöknél esetleg lelki eredetű. Szóval én ezeket nem tudom, én pl nem értek hozzá, de menjetek el dokihoz, ozt gyógyítsátok meg magatokat, ha van valami.
2019. jan. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nekem gombás fertőzésem volt kb egy hónapja, voltam orvosnál, adott gyógyszert és azóta nem volt semmi bajom. Vele azon a héten nem is találkoztam, igazából több mint egy hétig, az alatt meg is gyógyultam. Ő tegnap mondta ezt, kb egy órára rá, hogy én hozzá vágtam, hogy megcsalhattam volna már (néha elég elhanyagolva érzem magam az miatt mondtam).

Aztán azt hajtogatta, hogy én biztos megcsaltam, mondtam, hogy nem. Majd azt mondta, hogy én biztos lefeküdtem valakivel rajta kívül, mert elkapott egy nemi betegséget, és csak tőlem kaphatta el.

Kb azóta ezen veszekedtünk, és mondtott valami olyasmit legutóbb, ami arra utalt, hogy ezzel hogy ezzel vádolt, csak azt akarta, hogy bevalljam, hogy megcsaltam.

Elég meghökkentő volt ez az egész, nem ismerek kb most rá, hogy ezt most mért kellett. Rosszul esik, hogy így megvádolt, és nem tudom, hogy most melyik verziót higyjem el..

2019. jan. 10. 23:01
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Lehet az is, hogy ő csalt meg , de lehet az is, hogy senki nem csalt meg senkit. Viszont kúráljátok ki mind a ketten magatokat, mert ha egyikőtök kigyógyul, rendszeresen vissza tudjátok fertőzni egymást. Tehát egyik kigyógyul, másiktól visszakapja, másik is lekezeli, előzőtől visszakapja. Szóval mulasszátok el mind a ketten ezt. És lehetőleg ne legyetek akkor mással. Amúgy lehet, hogy egyiktek se volt mással,c sak vmeikőtök esetleg talán nem vigyázott eléggé v nemtom. (still nem értek hozzá, csak leírom, amik eszembe jutnak ezzel kapcsolatban)
2019. jan. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

A gombát illett volna elmondani, főleg hogy nem óvszerrel védekeztek.Mindenféle helyen elkaphatod,nem muszáj hogy félrelépés útján szedted össze.Felnőtt ember ezt megérti,de az hogy te hozzávágod megcsalhattad volna mire ő közli veled, hogy ja..amúgy neki is volt nemi betegsége.:D:D

Én megkérdeztem volna, hogy ő miért nem szólt arról, hogy összeszedett valamit, ha olyan biztos benne, hogy nem csalt meg.


De ha egy nemi betegséget sem tudtok felnőtt ember módjára kezelni,felelősségteljesen viselkedni egymás irányában akkor ebből a kapcsolatból sosem lesz semmi.

2019. jan. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Rockarc ***** válasza:
25%

Szerintem tipikus reakcio, hogy amivel vadol, azt kovette o el. Nem veletlenul erzed magad elhanyagolva. Ez egy olyan lebukas, ami ellen nem tud mashogy vedekezni, csak ha tamad. Furcsa? Bizony az. Nem tudom miota vagytok egyutt, de ez a kuloneles semmi jot nem jelent. En mar nem is fonnam szorosabbra a kapcsolatot a helyedben. Lapat, es akkor meg kedves voltal.


42F

2019. jan. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

Egy gomba kijön egy antibiotikumos kúra során is (mivel alapban van, csak ha minden oké, akkor el van nyomva), felnőtt párkapcsolatok topikba való ez a kérdés, hogy ezt eltitkoltad?

Egyébként meg lehet ő csalt meg, mikor engem piszkált azzal exem, hogy tuti én csaltam meg, akkor ő lépett félre és így próbálta magát jobban érezni, hogy azzal hitegette magát, hogy én sem vagyok jobb... tök természetes reakció igazából.

2019. jan. 11. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%
Milyen kapcsolat az ahol eltitkolod,h elkaptal valamit??És az mindegy h szerinted meggyógyultál addigra.Ennyit erről,a többi már nem is lényeg az első kérdés után.
2019. jan. 11. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Külföldön dolgozik, hétvégén jön haza. Én szoktam neki mondogatni valóban, hogy biztos megcsal, pedig én sem csalom meg..

Most ő ezt arra fel mondhatta csak szerintem, hogy azt mondtam, én is megcsalhattam volna.

Azt állítja azóta, hogy nincs semmi betegsége, csak azért mondta ezt, hogy bevalljam ha megcsaltam

2019. jan. 11. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!