Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha túl érzékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha túl érzékeny vagyok?

Figyelt kérdés
Egy olyan apám volt akit csak hétvégén láttam, de az az idő sem telt felhőtlenül, mert állandóan ordított a családdal valamiért. Később talán pont ezért egy olyan férfit találtam aki sosem emelte fel a hangját még veszekedéskor sem. Hosszú kapcsolat volt, de vége szakadt. Most van egy új barátom, akivel megvagyunk, viszont ha mérges/épp akkor kelt fel/másra koncentrál tehát ha éppen nincs a jó kedvében, akkor nem úgy túl szépen szól hozzám. Persze ez természetes minden embernél, de amikor ilyen akkor tudat alatt is az apámmal hasonlítom össze. Így van, hogy sokszor kerülöm a vitás szituációkat, mert egyenesen félek attól, hogy felemelje a hangját. De persze még így is van, hogy megbánt. Nem leordít, hanem csak hangnemet vált. Tudom, hogy ez már nem az ő hibája, hanem én vagyok túlérzékeny. Viszont nem tudom, hogy változtathatnék ezen.

2019. jan. 11. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Ne legyél olyan emberrel, aki rossz érzéseket kelt benned.

És nem természetes az, hogy ébredéskor paraszt legyél a pároddal, vagy felemeld a hangod. Normális ember nem csinál ilyet.

2019. jan. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Valassz mindig csendes,nyugodt pasit. Nekem is elegem van aheves vermersekletuekbol. Meg az eroszakosokbol.
2019. jan. 11. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Tanuld meg kiszurni az ilyen valtozekony hangulatuakat.
2019. jan. 11. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Ha valaki kissé idegbolond, hevesebb vérmérsékletű, lehet, valami egészségügyi oka van.

Kikezeletlen magas vérnyomás, cukor, pajzsmirigy, stb.

Vagy túl sok kv-t, energiaitalt iszik, pl én attól leszek hülye. Ha ezeket elhagyom, olyan leszek, mint egy bárány.

Megyek is inni kávét. :D

2019. jan. 11. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!