Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim nem hagy békén. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim nem hagy békén. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt, de a pasim totál bekattant egy fél éve.

Az egész akkor kezdődött, amikor a barátai szétszóródtak az országban, és csak én vagyok azóta neki.

Mondok példákat:

Csak tegnap 13x hívott fel telefonon, hogy mit csinálok, és amikor már rászóltam, hogy dolgom van, akkor ő sértődött meg.

Kedden úgy volt, hogy együtt alszunk, de mivel vizsgaidőszak van így lemondtam, hogy legyen szerda, erre neki állt prédikálni, hogy én mekkora egy szavahihetetlen hazug ember vagyok, és hogy megígértem.

Aztán múlt szombat úgy volt, hogy vadasparkba megyünk, de reggel mégsem volt kedvem, erre elkezdett kiakadni, hogy én megint lemondtam és hogy hazug vagyok.

Amikor találkozunk, minden találka úgy kezdődik, hogy mi a bajom, miért vagyok szomorú(nem is vagyok az), hogy szeretem-e őt, és, hogy mekkora egy bunkó vagyok(ha nem értek vele egyet valamiben).

Mostmár ott tartok, hogy nem akarok vele találkozni, nem akarok hozzá átmenni, semmit. Idegesít.

Én nagyon szerelmes voltam(még vagyok), de mióta nincsenek barátai totál rám akaszkodik. Ha valamiben nem értek egyet kiakad.

Múltkor már azt is mondta, hogy minek tanulok ennyit a hülye vizsgáimra mert a közös időből veszem el.

Ma eddig csak 7x hívott, de már nem veszem fel a telefont. Ha visszahívom egy óra múlva, akkor kiakad hogy nem vettem fel.

Hiába beszélek vele, akkor úgy érzi nem szeretem őt.

Mit tehetnék? Mondom, fél éve nem volt ilyen.

Ráadásul ha nem megyek át hozzá akkor elkezd veszekedni és én iszom meg a levét mert nem tudok itthon tanulni a vizsgákra a gyomorgörcstől.


2019. jan. 11. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

kisajátít téged

rád-telepedik

ki fog zsigerelni

meg fog őrjíteni

nem fog szabad teret és levegőt hagyni neked

agyadra fog menni

be fogsz sokallni tőle

idegesebb leszel

tele lesz a hócipőd

majd gondolkodni fogsz azon, hogy kell e ez neked egyáltalán....

2019. jan. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bántalmazó kapcsolat kezdete.. :( Menekülj..
2019. jan. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%

tudod mi a baja..az egyedüllét..miért nem segíted, hívd oda melléd tanulni, addig megmaszírozza a hátadat vagy valami..legyen veled, engedd neki, hogy lásson, beszéltesd..


ő a szerelmed, világos? átjött, hogy bekóstolgat de próbáld ebből kihúzni. tedd szóvá a barátai elvesztését, és azt is, hogy. megváltozott..de állapodjatok meg pl olyanban, hogy nem fixáltok időpontokat csak random mentek mindenhova, hogy ne kelljen lemondanod a programokat..

a telefont meg vedd fel ha fel, sőt inkább kezd hívogatni néha, hogy érezze, hogy gondolsz rá..


fogalmam nincs mi lelte de ezeket próbáld ki..


25F

2019. jan. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

16 éves exem volt ilyen. Szakítottam vele, egy percig se bántam. Felnőtt fejjel kiröhögném, ha valaki így viselkedne.


27N

2019. jan. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!