Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is sokszor a párotok barátjai/barátnői miatt lesz vége egy kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Arra jutottam, hogy sok esetben a volt párjaim ahelyett, hogy velem tisztázta volna a problémákat, a barátnőivel beszélgetett inkább és kért tőlük tanácsot! Ami egyrészt érthető is, de általában azt tapasztalom hogy ezek a barátnők inkább a rossz irányba szokták billenteni a kapcsolatot.

2019. jan. 11. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
A kapcsolatoknak azért lesz vége, mert mindkét fél, vagy az egyik már nem akarja tovább folytatni.Nem látja értelmét.A baráti kör max. megerősíti a döntésében, de a végső szót nem ők mondják ki.
2019. jan. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem vettem ezt észre. Amennyiben az a terved, hogy legközelebb megpróbálod leépíteni a partnered baráti körét, akkor rettentő rossz úton jársz.
2019. jan. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Ha valaki annyira befolyásolható, hogy a barátnői simán rábeszélik, hogy szakítson a párjával azzal nem is kell együtt lenni. Ami igazából történik az az, hogy a barátnői megpróbálnak egy kis józan észt verni a fejébe, hogy vegye már észre, hogy mennyire nem jól bánsz vele, és mennyire nincs már értelme a kapcsolatnak.

Lehet, hogy sokszor én is az a barátnő vagyok, aki a szakítás mellett voksol, de ez egyszerű józan ész. Ha odajön panaszkodni, hogy a barátja magasról tesz a fejére meg arra amit ő szeretne, vagy rosszul bánik vele, vagy már nem szerelmes stb akkor nem fogom neki azt mondani, hogy jaaajj de hát olyan szép pár vagytok, biztos meg lehet ezt javítani. Pláne amikor már tizedjére jön oda ugyan azokról a problémákról panaszkodni. Egy kapcsolatban sokszor elvakul az ember ezért nem árt, ha a barátok kicsit felrázzák, hogy vegye már észre magát és ne sínylődjön egy rossz kapcsolatban.

Természetesen biztos vannak olyan nők, akik egyszerűen csak féltékenyek mások jó kapcsolatára. De ők meg hiába mondják, hogy szakítsak a párommal ha amúgy boldog vagyok és jó a kapcsolat.

2019. jan. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én is/mi is józanul látjuk a helyzetet. És én törekednék arra, hogy megjavítsuk a kapcsolatot, de én inkább azt látom, hogy ezek a barátok olyan problémákra is azt mondják, hogy legyen inkább vége, ami megoldható lenne és ez rossz irányba befolyásolja a kapcsolatokat! Szerintem nem véletlenül van ennyi szakítás, mert az első nehézségnél a legtöbben kiszállnak!

Erről mi a véleményetek?

2019. jan. 11. 18:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Első nehézség is lehet olyan, amiből egyértelmű, hogy semmi keresnivalónk egymás mellett. Vagy ha olyan dolgok jelentenek problémát, amiknek egyáltalán nem kellene. Ha valaki meg akar oldani valamit akkor megoldja akárki akármit mond neki. Ha valami nem működik ki kell szállni belőle. Semmi értelme még hónapokig próbálkozni mikor tök egyértelmű, hogy nem működőképes a dolog. Nem tartom nagy dicsőségnek szenvedni egy rossz kapcsolatban csak azért, mert milyen ciki már eldobni egy kapcsolatot.
2019. jan. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is ezt látom amit a kérdező. A barátok se teljesen önzetlenek sajnos, és annyira nem érdekli őket a dolog hogy jobban belegondoljanak. Rámondanak valamit ami sokszor negatív és annyi, mert úgyse az ő bőrükre megy a játék. Nem ők fognak szenvedni ha kidobtak valamit ami még jó lehetett volna. Egyszerűen nem fordítanak erre időt, egyszerűbb azt mondani nekik legyen vége, aztán meg vigasztalnak igazolni próbálják magukat hogy jó tanácsot adtak, végül is maguk is elhiszik hogy csak így lehetett.
2019. márc. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Különben nekem volt hogy megszakadt kapcsolatom egy "barátnőmmel" mert volt egy nehéz helyzet amire tök nagyképűen azt mondta dobjam ki a párom, nem dobtam, azóta is együtt vagyunk évek óta. És őt annyira idegesíti hogy ő azt mondta menthetetlen és mégis tök jó lett, hogy folyamatos kudarcként éli meg ha mesélek neki hogy jó. És így egyre bunkóbb lett,erre meg már nem tudok mit tenni én nem találkozom vele inkább.
2019. márc. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!