Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy legyek újra vonzó a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek újra vonzó a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
21 évesek vagyunk. Az utóbbi időben kezdtem úgy érezni, hogy kiszeret belőlem. Már nem olyan kedves velem mint régen. (3 éve járunk). Sokszor beszól, és a minap mondta, hogy már nem tart annyira vonzónak, mint a kapcsolatunk elején. Nekem ő a mindenem, és nem tudom nélküle elképzelni az életem. Lehet hogy túl sok vagyok neki? Megunt? Velem lehet a baj? MIt tudok tenni?
2019. jan. 11. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%

Sehogy.


A barátnőd unt beléd, és a kapcsolatba, ezen ha fejen állsz sem fogsz változtatni, mert ez benne van, ezért o tudna tenni.



Ettől függetlenül nézd az a tuhatárad, kezdj el sportolni, könnyebb lesz jó megjelenéssel ismerkedni újra.

2019. jan. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán kedves a barátnőd,ha ilyeneket mondd neked,ennek ellenére veled van.Nem fogod otthagyni,tudom,de az lenne a megoldás.Azt nem tudom mit csinálsz rosszul,de Ő nem lehet az igazi.
2019. jan. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Írj pár példát miket szól be.

32/f

2019. jan. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#3-nak: A hajamra szokott sokszor. Hosszú a hajam, és tudom nem áll jól, de valamiért mégsem akarok megválni tőle.


A másik meg a szemüvegemre. Nem tetszik neki, nekem meg igen. Épp ezért hordok kontaktlencsét, de néha már fáj a fejem a sok kontaktlencse hordástól


A harmadik dolog, az öltözködésemre. Utálja, ha ingben vagyok, vagy elegánsan vagyok felöltözve, és minél lazább és egyszerűbb ruhák vannak rajtam, annál jobb neki. Pedig én szeretek néha elegánsan öltözködni. Igazából ez az amiért a leggyakrabban szól be

2019. jan. 11. 18:22
 5/11 anonim ***** válasza:
A barátnőddel biztos h bajok vannak.
2019. jan. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ezek amolyan "shittesztek" lehetnek. Főleg, ha eleve így ismert/szeretett meg.

32/f

2019. jan. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6-nak: hát akkor kezdtem el növeszteni a hajam, amikor megismerkedtünk. Akkor sokszor hordtam inget, de akkor sem tetszett neki. Akkor csak kontaktlencsét hordtam
2019. jan. 11. 18:36
 8/11 anonim ***** válasza:
62%

Nem veled van a baj. Ez biztos. Ő ilyen felszínes semmis dolgok miatt cseszeget téged. Neki van egy idealja, ami bejon neki, és azt akarja hogy az idealjaba beleilleszkedj. Ha eleget is teszel neki, nem te fogsz neki tetszeni hanem az idealja amivé formálni próbál.

Jól írta az egyik válaszoló, egyfajta shit-teszt. Ne válj papucssá. Állj ki magadért, és úgy szeress valakit hogy közben ő nem tesz massa mint aki vagy.

2019. jan. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Akkor ha neked így jó, maradj ilyen míg jól esik. Ha nem tetszik neki, akkor el lehet ballagni.

32/f

2019. jan. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

21 éves vagy, 3 éve veled van a csaj,


Írj le ide 5 okot, hogy miért maradjon veled!

Diploma? Pénz? Kocsi? 30 centi? Kockahas? Jövőkép? Milliárdos apu? Bármi? Akármi?

2019. jan. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!