Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire valós,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire valós, hogy a Facebookon meg ezeken “hirdetett” nagy boldogságnak sokszor a fele sem igaz?

Figyelt kérdés

Én magamon tapasztalom, hogy amikor boldog voltam, az életem kiegyensúlyozottan folyt, le se tojtam, hogy mi van a Facebookomon, jó ha 2 havonta egyszer megosztottam vmit. Egy esküvőn meg is kérdezték távolabbi ismerősök, hogy minden rendben, nem látunk rólad semmit!

Amikor meg egy nagyobb krízis időszak következett az életemben, akkor elkezdtem állandóan boldog(nak tűnő) képeket posztolni. Mintha így próbálnám magamat is meggyőzni... ez annyira szánalmas...


2019. jan. 11. 20:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%

Lehet igazság abban, amit írsz. Látszat világban élünk. Kívülre mutatjuk a szépet, a jót, miközben rengeteg ember önbizalomhiányos, magányos, és csak arra használja a fb-ot, hogy figyelmet kapjon a többiektől.

Ciki mutatni az élet árnyoldalát.

2019. jan. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
34%
Teljesen valós.
2019. jan. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%

Teljes mértékben így van. Mindig nevetek amikor látom néhány ismerősöm napi 3 jajjdeszeretlekdrágaszerelmem képét, miközben pontosan tudom, hogy kb csak dugni járnak össze és mindkettő csalja a másikat. Kisvárosban lakom, az is vicces amikor ezekkel a párocskákkal személyesen találkozom és ordibálva veszekszenek egymással, vagy egyértelműen látod, hogy egymásra nézni is csak undorral tudnak.

Ahol jól működik a kapcsolat ott maximum akkor raknak ki képet, ha csinálnak valami érdekeset, nem pedig ilyen tükörben smárolós hülyeségeket raknak ki.

Én is ilyen vagyok egyébként, ha minden jó az életemben akkor én se nagyon posztolok. Max ha tényleg van valami tök jó képem vagy programom vagy ilyesmi.

2019. jan. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
50-50%, van olyan is aki ugyanígy gondolja mint te. De vannak akik a boldogságot szeretnék megosztani képekkel facebookon. Ha egy szerelmespár feltesz közös képeket és az jön le a posztokról hogy boldogok, szerintem az úgy is van az esetek többségében. De mindenki más, ennek sincs kőbe vésett aranyszabálya.
2019. jan. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nekem az a furcsa, hogy amikor boldog voltam nem volt rá igényem, hogy ezt màsokkal is megosszam, egyszerűen csak kielégített a boldogságom, azzal voltam elfoglalva, nem hiányzott, hogy ezt mások is lássák... de amikor nem voltam az, akkor alig bírtam megállni, hogy ki ne rakjam már megint, hogy mit csináltam.
2019. jan. 11. 20:33
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Hát nemtom, én leszarom, mi van a facebookomon, ha boldog vagyok, ha nem. Évente 1-2 képet rakok ki, általában ha elutazok valahova, azt meg se nézem, h kik lájkolják, max azt látom, hogy hányan, kb. olyan 30 szokott lenni, amit sosem értettem, mert én egy 7-8 embernél többet biztos nem likeolok.
2019. jan. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
Te ilyen beállítottságú vagy, aki meg állandóan kiteszi hogy milyen boldog, ott nem biztos hogy úgy van. Vannak olyanok akik havi 1-2 kép, amin látni hogy tényleg boldogok és meg akarják ezt mutatni az ismerősöknek. Én pont akkor nem posztolok amikor bajom van, ha minden oké akkor megy a képkavalkád. Ki hogy éli meg a helyzeteket.
2019. jan. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
46%
Tényleg így van. Az egyik kedvencem mikor bejelöl valaki akit 10 éve ismerek, de nem tudom ki az, mert olyan photoshoppolt a képe, csak a nevéről jövök rá. A másik kedvencem meg az egy nyaralásról készült képek megosztása 5 éven keresztül folyamatosan, mintha mindig ott lenne. A haver luxusautójában pózolás. A "jaj de boldogok vagyunk, közben mindenki félrejár és alig beszélünk egymással" Ezek a leggyakoribbak.
2019. jan. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
57%

Mindenki más milyen.

Ne légy irigy, lehet tényleg boldogok.

2019. jan. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A Face a lélek pöcegödre.

A túl sok poszt azt jelenti, magányos vagyok. A szerelmes idézetek azt, hogy valaki nem szentel elég fogyelmet nekem, pedig én szeretném. A túlzásba vitt szivecsés, szerelmespáros fotók azt, hogy nincs valódi intimitás a kapcsolatban (különben tojnál rá, hogy fotózz, inkább megélnéd a pillanatot), az instant egóetetős, oraveczkoelhós coach-ok idézetei pedig azt, hogy romokban a szociális életed.


Az igazán boldog pillanatokból ritkán születik Facebook-poszt, szerintem.

2019. jan. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!