Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet hogy meg sem kellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy meg sem kellett volna ismernunk egymast?

Figyelt kérdés

Parommal 3 eve vagyunk eggyutt es az osszkoltozest tervezgeti vagyis bejelentette hogy lakast vesz es osszekoltozunk. Nekem ez varatlan volt de orultel neki. Mostanaban viszont azon gondolkozom hogy vajon miert vagyunk eggyutt ugyanakkor elni sem tudok nelkule mert a lelkem resze, a masik felem. Neha ugy felbszuk egymàst hogy napokig nem beszelunk aztan egy szenvedelyes egyuttletbe torkollik. Nagyon szenvedelyes de hullamzo is a kapcsolat. Vajon az osszekoltozessel minden rendezodni fog? Es a legfontosabbak hogy tenyleg szeretjuk gymnast de neha elbizonytalanodom talan mert fiatal vagyok.

Masik dolog hogy rengeteg mindennel tartozom neki persze ezt nem Roja fel a szamlamra de ez is egy fuggesbe hoz vele.. Vagyis erzelmi es "anyagi" kotelek van kozottunk. Peldaul o tette lehetove hogy en azon az egyetemen tanuljak amelyik en szeretnek, ilyenekre kell gondolni,....

19L


2019. jan. 11. 21:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

Az összeköltözéssel csak elmélyülnek a problémák.

Én a helyedben nem tenném magam ilyen függő viszonyba tőle...

2019. jan. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De mi a problema ?
2019. jan. 11. 21:28
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Ne csodálkozz ha kiderül ez csak anyagi függés és ő birtokol majd tégged,azért neked is lehethne szavad h összeköltözöl el,megvásárolt? Én nem költöznék..
2019. jan. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem vasarolt meg, es nem arra kell gondolni hogy o fizetni a tandijamat! Csak nagyon sokat segit mindenben, tamogat
2019. jan. 11. 21:29
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Az összeköltözés még jobban el fog cseszni mindent. Teljesen tőle fogsz függeni és nem fogsz tudni szabadulni. Az, hogy a mindennapi teendők mellé még a háztartást is vezetni kell csak rontani fog a helyzeten. Ahogy az is, hogy nem tudtok "menekülni" egymás elől ha összevesztek. Ezerszer rosszabb vitáitok lesznek mint most. Először tegyétek rendbe a kapcsolatot. Ha ez nem megy, akkor nem kell együtt lenni pénz ide vagy oda. De ilyen függésbe semmiképp ne menj bele mert nagyon meg fogod szívni.
2019. jan. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jo koszi a valaszokat, nem a penzre akartam ezt kihegyezni es nem is errol van szo, mas fajta fuggesrol, annyi mindenben segit nekem ez az ember.. Szevasztok
2019. jan. 11. 21:31
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

Vagyis bejelentette hogy lakast vesz es osszekoltozunk.. Na itt mondanám majd ha akarok,viszont te eladtad magad kilora igy nincs választásod mész hozzá és jo kislány leszel.... Ezért nem tetszenek a válaszok..

40N

2019. jan. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%

Nekem jobban fájdítja hogy hány éves.Ha 16 voltál mikor találkoztatok,ő meg lakást tud venni.

Na de talán fiatal vagy ezért vannak ezek a gondolatok

2019. jan. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%
Rendben, akkor hagyjuk a pénzt. Érzelmileg függsz tőle. Ez azt jelenti, hogy simán bántalmazhat téged lelkileg (vagy akár fizikailag is), mint ahogy most is teszi. És mivel együtt fogtok élni nem fogsz tudni ebből menekülni. De ha neked az jó, hogy ennél sokkal durvább, végtelenbe nyúló vitáitok lesznek akkor vágj bele. De nem fogod elhagyni mert jajj te mennyire szereted. Az a kapcasolat, ahol olyan szinten összevesztek, hogy napokig nem beszéltek már régen halálra van ítélve.
2019. jan. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

19 évesen nem kéne belemászni egy bántalmazó anyagi érzelmi függő kapcsolatba ahol eleve nem vagytok egy súlycsoportban...

40N

2019. jan. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!