Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok élni évekig egy 100%...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok élni évekig egy 100% stabil, de szerelem nélküli kapcsolatban? Nem lenne unalmas?

Figyelt kérdés
Ahol sosem volt szerelem, kezdetekkor sem. Mindkét félnek első párkapcsolata
2019. jan. 11. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelmét nem látom. Bele se mennék ilyen kapcsolatba. Egy kapcsolat pont attól jó, hogy szerelem van, ez a lényege. Azzal, hogy éldegélnek mint két lakótárs semmit nem érnek el, csak elveszik a lehetőséget egymástól egy boldog, rendes párkapcsolatra.
2019. jan. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
És egyébként persze, hogy stabil ha semmit nem éreznek egymás iránt. Nehéz bármin is problémázni ha abszolút nem érdekel a másik és nem szereted. Ha elhagy akkor elhagy, nem fogja megviselni egyik felet sem. Így könnyű probléma nélkül élni.
2019. jan. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem. Nincs neki tétje.

32/f

2019. jan. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az legyen a legnagyobb bajom az életben, hogy unalmas...
2019. jan. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, nekem szükségem van a szerelemre és a vele járó szenvedélyre.
2019. jan. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Én 18 éve élek ilyen kapcsolatban. Anyagilag, családilag stabil, de érzelmi szinten maga a pokol. Minden nap egy átok, de megvan a szabadidőm, anyagilag is minden rendben van. Sajnos nem ismerek olyan párokat, ahol hosszútávon minden működne. A szenvedély pár év alatt elszáll, aztán ott marad egy hitelekkel megterhelt számla, anyagi gondok és már szerelem sincs. Itt legalább megvan az egyik, talán a mai világban a legfontosabb pillér, az anyagi biztonság.
2019. jan. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én olyan kapcsolatban sem tudtam egy idő után élni, ahol az elején volt szerelem, de aztán elmúlt. Ilyenbe bele sem mennék, ahol semmi sincs a kezdetekkor.
2019. jan. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha sosem volt szerelem, akkor biztosan nem.


Más kérdés az, hogyha szerelmesek voltunk egykor, de elmúlt a "láng", akkor nem menekülnék ki a kapcsolatból föltétlenül, inkább megpróbálnám helyrerakni, ha a párom is benne van ebben.

2019. jan. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!