Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Titeket zavar ha a párotok nélkületek megy el a barátaival kikapcsolódni? Szoktatok valamikor csatlakozni?

Figyelt kérdés
Mióta vagytok együtt? Összeköltöztetek már?

2019. jan. 11. 23:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%

Nem zavar. Én még nem ismerem a baráti körét, mi elég lassan haladunk ilyen téren, mert elég friss a kapcsolat. Én nem is igénylem egyelőre, hogy csatlakozzak, de nem zavar, ha ő megy velük valahova.

2 hónapja vagyunk együtt, majd 4 hónap múlva jelentkezem ismét, hogy akkor mizu. :D

2019. jan. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Miért zavarna? Nem börtönben kívánom tartani a páromat.
2019. jan. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

Nem zavar, de egyébként a két kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor volt olyan öt év alatt, hogy én ne mehettem volna. Hozzátartozik, hogy a kikapcsolódás náluk azt jelenti, hogy találkoznak a haverjaival, megisznak egy-két sört, nem pedig mondjuk bulizni indulnak, ahol random emberekkel, lányokkal ismerkednek.

Nekem többször volt olyan programom, ami számára nem volt nyitott, ez eleinte zavarta, de most már ő is jól kezeli, beállt az egyensúly.

2019. jan. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

Nem megyek a barátaival együtt kikapcsolódni. Egyszer voltam velük horgàszni, órákig ültünk egy csónakban, senki sem csinált semmit és ràm szóltak, hogy ne beszéljek hangosan, ne egyek, mert morzsás lesz minden, nem tudtam elmenni pisilni, rohadt unalmas volt, és megettek a szúnyogok a stégen, szàlka ment a làbujjamba. Ezt csinàljàk szabadidejükben... Soha többet.

8 éve vagyunk együtt, 4 éve együtt is élünk. Nagyon szeretem, de még egy horgàszatot nem bírna ki a kapcsolatunk.😀

2019. jan. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%

A baráti társaságunk kb közös, mert összefonódott, kb 2-3 társaságot jelent ez.

Vannak elég zárkózott barátai, akik ha én ott vagyok, nem tudnak úgy dumálni, meg én úgy gondolom, kellenek a saját esték. Ahogy nekem is jól esik a barátnőimmel elleni 1-1 csajos napon.

Havonta kb 2 alkalommal vagyunk baráti társasággal, és kb fél évente 1x2x mindenki a maga kis saját barikájával megy el este meginni egy sört.

6 éve együtt, fél éve házasok. 24F24N

2019. jan. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Abszolút nem zavar. Mindig hívnak mindenhova mert szeretnek a barátai is, de nem mindig megyek. Ha mondjuk elmennek este iszogatni én meg este érek haza melóból akkor inkább pihenek. Meg amúgy is hagy legyen kicsit a barátaival egyedül. Ha valami ilyen különlegesebb program van (másik város, külföldi kiruccanás, nagyobb rendezvény) oda általában én is szoktam menni. Vagy ha olyan program ahol nekem is van pár ember a baráti körömből, így nem kell egymáson lógni. 5 éve vagyunk együtt és együtt élünk.
2019. jan. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Programfüggő. Ha kanbuli van kocsmázással, az hidegen hagy - őt sem érdekli a csajos picsogás, hogy kinek van új pasija és mi volt a terhes barátnő hüvelyében legutóbb... :D

Ha olyan a program, akkor nyilván együtt megyünk. Amúgy nem zavar, ha nélkülem megy, fogom a macskát meg egy könyvet és kész. :D


4 éve együtt, együtt is élünk.

2019. jan. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Engem egyszer nagynehezen a barátnőm rávett hogy menjek el velük az ő csajos estéjükre mert milyen jó lesz. Alapjáraton folyton nyomom a baromságaimat amit ő viccesnek talált és valószínűleg azt vehette a fejébe hogy milyen jó lesz, mert finoman le is cseszett az este után, hogy ők majd a hülyeségeimen milyen jól el fognak nevetgélni. Hát megmondom őszintén hogy nem igazán tudtam feloldódni hogy a barátnőmön kívül 4 lány vesz körül és azt tárgyalják ki hogy kinek milyen volt a legutóbbi menstruációja. Eléggé zavarban voltam és nem nagyon tudtam a társaságban mit kezdeni. Az este után finoman le is lettem cseszve hogy olyan befeszült voltam és miért nem voltam olyan vicces mint szoktam lenni. Azóta párszor még megpróbált elrángatni magával de megfogadtam hogy ha sírva könyörög sem megyek többé olyan társaságban, ahol 5 nő van és rajtam kívül nincs egyetlen fiú, férfi sem.
2019. jan. 12. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Persze, sűrűn jár el, én is. Csatlakozni ritkán szoktunk egymáshoz, mindenkinek megvan a saját köré. Tökéletesen működik immár 4 éve. 27/N 28/N
2019. jan. 12. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Bocs, 28/F :D
2019. jan. 12. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!