Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szakítanátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok, ha a párotok azt mondaná, hogy “nem tudja”, hogy veletek maradna-e, ha lebénulnátok?

Figyelt kérdés
Főleg azután, hogy én azt mondtam, vele maradnék. Még csak 2 hónapja vagyunk együtt, de szerintem rég rossz, ha erre az a válasza, hogy nem tudja. Máskor is voltak már ilyen érzelmi analfabéta megnyilvánulásai. Ti elhagynátok?

2019. jan. 12. 12:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Nem hagynam el. Tok felesleges eleve ilyesmiken problemazni. Minimalis az eselye, hogy lebenul akarmelyikotok is.
2019. jan. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%

2 hónap után mégis mit vársz?? Ha már együtt lennétek 1 éve, és akkor rávágja, hogy nem tudja, akkor gondolkoznék el.

2 hónapos kapcsolatban nem kell ilyenen rugózni.

Mi másfél éve vagyunk együtt, mégse merült fel ez a téma közöttünk...

2019. jan. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
#2 Nálunk okkal jött fel a téma, gerincsérve van.
2019. jan. 12. 13:04
 4/21 anonim ***** válasza:
96%

Erre mit kellett volna válaszolnia?

"Igen szerelmem, életem végéig ápolnálak és gondodat viselném..."?

2 hónapja vagytok együtt, egyelőre azt sem tudja lesz-e évforduló, nemhogy megválaszoljon egy olyan kérdést, ami még a több éve együtt élő pároknak is fejtörést okoz. Egyáltalán miért gondolkozol ilyeneken? Miért traktálod ilyen kérdésekkel?

Csekély az esélye, hogy ilyesmi megtörténjen, még jó, hogy ezt válaszolta... Nem tudom mire számítottál.

Ha ezért eszedbe jut a szakítás, akkor tényleg jobb, ha hagyod az egészet, a srác érdekében.

Ennyire fiktív dolgokra aligha lehet más választ adni.

2019. jan. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%
Nem feltétlenül. Nyilván azért jött össze velem, mert külsőleg-belsőleg vonzó vagyok. Ha vmi változik, én megértem, ha vki már nem tart vonzónak. Én reálisan látom a szerelmet, nem nyélas csöpögős hollywoodi köntösben.
2019. jan. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%
Ez nem érzelmi analfabétizmus. Épp csak korrektség, nem akar megigerni semmit előre, amit aztán lehet, hogy nem tud betartani.
2019. jan. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
#4 Ismétlem, nem én kérdeztem rá és hoztam fel a témát, hanem ő😑Nyilván én sem tudom biztosra, de akkor sem nyögök be olyat, hogy “nem tudom”.
2019. jan. 12. 13:08
 8/21 anonim ***** válasza:
32%
Sokkal gyanúsabb, egy hirtelen rávágott igen.
2019. jan. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
30%
7: szóval te akkor hazudnál, mert az nem cukcsimukcsi. Én inkább ettől a hozzáállástól hányok.
2019. jan. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Persze tudom, hogy ez nehéz téma, de akkor is elég kiábrándító arra gondolni, hogy ha holnap elütne egy kocsi és lebénulnék, akkor otthagyna :D
2019. jan. 12. 13:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!